| xXsweetgirl99Xx a întrebat:

V-atu întrebat vreodată care a fost prima întrebare de la T/A si cine a postat-o? Am stat eu sa dau pagini si pagini înapoi pana când am ajuns la 5000 din 42900 si m-am oprit pentru ca nu mai aveam răbdare!
Dar prima întrebare postata vreodată pe TPU? Oare cine a postat-o?

V-a trecut vreodată prin cap ceva de genul acesta?

Răspuns Câştigător
| lumeaimizicefane a răspuns:

Asta e prima intrebare de pe TPU http://www.tpu.ro/......-macar-sa/

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu, chiar deloc.

| xXsweetgirl99Xx explică:

V-ați*

Răspuns utilizator avertizat
| TiberiuFasole a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......sei-si-sa/

Asta e prima intrebare. La raspunsuri chiar este "Prima intrebare!". Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

AhamCersetoriiAham...big grin

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru TiberiuFasole):

Super. Acum nu mai am ce sa mă întreb. Dar prima întrebare de pe TPU? Aia e prima de la T/A (cred)

| TiberiuFasole a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Daca zic imi dai funda?

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru TiberiuFasole):

Poate ca da. Mai întâi spune!

| xXsweetgirl99Xx explică (pentru lumeaimizicefane):

Aha, mulțam.

| lumeaimizicefane a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Funda?

| lumeaimizicefane a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Asta e prima intrebare de pe TPU http://www.tpu.ro/......-macar-sa/