| BMadalin1992 a întrebat:

Va place SATANA CARTOONS?
Ce parere aveti despre el?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă-mi aduci un argument bun prin care să-mi explici de ce ar trebui să am o părere, ți-o spun.

| ady123 a răspuns:

Baga la injuraturi fara sens cu caru.Desenele copilariei au fost stricate de astia.....Eu zic ca e o mare porcarie

| єχcєєℓ a răspuns:

Ăm nu prea știu.Mai bine întrebai de Satana Pc pentru că satana cartoons este un gen la fel ca satana răspunde la întrebări, satana talent show și satana games.E destul de ok doar dacă realizezi că tot ce face el este un pamflet și să nu te ia valul cu înjurăturile lui.

| Rakanishuu a răspuns:

Da, imi place. Precum si Satana Games, Talent Show si tot ce tine de tipul ala.
E genial. Nu ca mizerabili precum Tequila...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare lucru injuraturi peste desene ce sa zic. Oricine poate face asta, dar Codrin Bradea ala a fost primul care s-a gandit la asta, iar acum il venereaza toti ca pe un zeu.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Pana acum, o mare porcarie.
Ii urmaresc sa vad cum evolueaza, n-au reusit niciodata sa-mi bage un zambet intre dinti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu ştii de viaţă

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi spui tu mie, dintre pereti, ca daca nu ma uit la o porcarie de serial, habar n-am cum se traieste viata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Da dragabatting eyelashes

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot o mare porcarie de serial ramane. 0 haz.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

E amuzant cand nu ai ce face happy

| IncredibleJoker67 a răspuns:

E taare.

| GasaiYuno a răspuns:

Avem...păreri.

| GreenBubble a răspuns:

Injuraturi? Nu vad nimic amuzand in a injura fara rost.

| AlexDaniel7293 a răspuns:

Satana is the best

| PandaaKid a răspuns:

E misto.

| FinnAdventureTime a răspuns:

...mere f**a-i Dumniezo sa-i f**a anal cu fieru incins.