| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Satana Cartoons?

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Ehh... cica divertisment, da normal copiilor le place tot ce are un limbaj aparte...

| anonim_4396 explică (pentru beastboy84):

Ma bucur ca vad opinii negative. Romania, tara unde un grup de drogati care-si bag si scot au ajuns sa fie "idoli" pe youtube. Ne meritam soarta...

| beastboy84 a răspuns (pentru anonim_4396):

....de-asta am ajuns unde suntem in prezent crying((

12 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Meh,mere oleacă
Măcar pe tip îl mai duce cât de cât capu' şi nu îi o pagină aşa de rahat ca restul de pe facebook.

| LegionarulRoman a răspuns:

Copii fara viitor. laughing Insa sincer acum, unele injuraturi chiar ma amuza(mai ales ca acum incep sa scoata video gameplaye-uri).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu meriti osteneala oh go on

| beastboy84 a răspuns:

Nu ai mai mult d 12 ani. taran cu internet.

| LastMimzy a răspuns:

Sincer? Ne meritam soarta!
Daca am ajuns sa vedem oameni ca acest "satana" ca pe niste mici idoli si sa stam ore intregi ca sa le vizionam videoclipurile am ajuns rau! Foarte rau!
Am facut greseala sa ma uit la 1 episod, din curiozitate pentru ca toata lumea vorbea, dar nu o sa mai fac greseala astalaughing
Am ajuns intr-o perioada in care internetul e mult prea liber dupa parerea mea, eu nu am o mare problema cu acest limbaj(ma deranjeaza, dar sunt obisnuita oarecum pentru ca toata lumea vorbeste urat, dar nici chiar asa)dar ma gandesc la copii de 9-12 ani care vad asa ceva...ce invata ei?

*ps:uita-te la friendshow pe youtube, e foarte tare tipul si e opusul "satanei"

| smocky a răspuns:

O prostie.Si cant te gandesti ca adolescentii se formeaza din asta, i-ti vine sa plangi.Asta e, astia suntemhappy. Ceva bun nu am face.

| XxRoByXx0O a răspuns:

Ma parerea mea e ca Copii tarani din Romania sunt impartiti in 2 categorii ( ratati care privesc si ratati care realizeaze) Deci asta care se numeste satana nu face decat sa le ofere copiilor bolnavi mintal o lectie despre cum vorbesc cocalari de pe la oradea

| Meow7654678 a răspuns:

O mizerie.

| Kushi a răspuns:

Bun,deci in primul rand Codrin este un tip destept care are ceva in cap.Nu spun ca imi plac desenele alea cu injuraturi dar pur si simplu sunt niste parodii,in acelasi timp el promoveaza talente dar desigur nimeni nu vorbeste despre asta,nu este vina lui ca unii copii il copiaza,aici intervin parintii,cum au acces copii la SatanaPc asa au acces si la site-uri porno. Levy e un baiat destept si gandirea mea se aseamana in mare parte cu a lui,dar daca el nu ajunge sa inteleaga niste parodii e strict problema lui,sunt de acord cu el in majoritatea videoclipurilor dar a aparut un videoclip in care il critica pe Codrin si pe abonatii acestuia spunand ca stau toata ziua pe chat-uri porno,ca nu au familie si nici prieteni,eu ma uit si la Levy dar si la Codrin,asta inseamna ca sunt si eu asa? nu, pentru ca doar il urmaresc si pe Levy, eu una consider ca este o discriminare, chiar si prietenii lui Levy au inceput sa il critice pe Codrin in videoclipuri ca sa arate ca e el tare in gura, serios? Atata timp cat Levy il critica pe Codrin dupa niste parodii si nu dupa felul cum gandeste deja devine rivalitate.Atat am avut de spus!