| Geanin a întrebat:

Ce parere aveti despre Satana Cartoons?

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Daca nu ar injura intr-un hal fara de hal, tipu' ar fi mai ''iubit'' de popor...laughing

| Strwberrs a răspuns:

Ah! Nu am o parerehappy

| dragonslep a răspuns:

Deci ca sa va fie de inteles tipu face acele videoclipuri pentru a te trezi din rutina nu pentru bani... etc si problema e la aia mici ce se uita si imita totul

| Maestra a răspuns:

Chiar daca nu sunt de-acord, trebuie sa recunosc ca tipul are talent!

Imita orice voce, glumele se potrivesc perfect cu contextul... daca era si fara injuraturi, era perfect! laughing

| Duku99 a răspuns:

Mie mi se pare o tampenie :/ Face glume proaste, e o pierdere de timp...