| Eroare404 a întrebat:

Va uitati des la ceas?

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu mereu, dar in general ma uit des la ceas, mai ales atunci cand imi arata ora bine, nu cand e stricat rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns:

Doar cand trebuie sa ajung undeva la timp.

| Dorotheea21 a răspuns:

Ma uit destul de des la ceas, pentru ca am si il iubesc. big grin
Majoritatea se uita la ora pe care o afiseaza telefonul mobil, care nu e "ceas". happy
De fapt, una dintre cele mai des intalnite intrebari: "Cat e ceasul", tinde sa dispara de cand toata lumea are tot felul de dispozitive care arata ora, fara sa fie ceasuri. big grin

| CuriousStuff a răspuns (pentru Dorotheea21):

Deep...
Ce ceas ai? Cadou de la cineva? special?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu ma uit des.Am un ceas caruia i.am dat cheita peste cap.Nu am timp sa.l duc la reparat si.l tin doar de fite.Nici cand functiona nu ma uitam des la el.

| anonima0101 a răspuns:

Mai ales la liceu..in ore, din minut in minut.

| an0therkid a răspuns:

Intrebarea ta imi aminteste ca nu am cumparat baterii la ceas de ceva timp laughing

| TURB0X a răspuns:

Nu, Ceas e urâtă. crying

Întrebări recente