| babydol a întrebat:

Cine crede in superstitia asta daca va uitati la ceas si este si un minut ca s'ar putea sa va insele?

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu stiam ca la fara 1 min te inseala...laughing

| Vizitiul a răspuns:

Aberatii! Categoric, nu! O sa te insele, daca:
-nu te iubeste;
-nu gaseste la tine ceea ce cauta;
-a intervenit monotonia, dar totuti s-a obisnuit cu tine si te tine a cincia roata la caruta;
- e un tip care-si traieste viata (din floare-n floarewinking

| Farcas a răspuns:

Eu nu cred deloc in nici o superstitie.De aceea se si numeste superstitie, pentru ca superstistie inseamna ceva ce nu e adevarat.

| Anecherry a răspuns:

Nu cred de obicei in superstitii; si la partea cu inselatul, daca vrea poate sa o faca oricumhappy, poti sa te uiti tu la ceas si stand in cap.

| nicol20 a răspuns:

Si eu mai credeam dar m-am lamurit daca ii sa te insele te insala si de fata cu tine

| VodkaCoca a răspuns:

Pai nu cred, ca daca vrea sa te insele te inseala oricum nu neaparat sa fie si un minut in timpul ce te uiti tu la ceas. happy

| Katherine † Pierce a răspuns:

Nu cred in superstitii... dar am auzit diferite variante cum ca la fix te iubeste, la si 1 minut te adora.etc. etc...

| cosm1n_9149 a răspuns:

Superstitile sunt prosti, care sugereaza doar neincrederea in sine.
Se vede ca ai 13 ani. E aiurea intrebarea ta!

| Rebecca86 a răspuns:

Stii cum e, dupa parerea mea... mi se pare absurd sa crezi in asa ceva, la fix te iubeste, la si 1 minut nu stiu mai ce, pai si te uiti la fara un minut, urmatoarea ora la fix, apoi la nu mai stiu cat... ce sa credem pana la urma, care varianta e cea corecta? Nu cred in asa ceva pentru ca pentru mine nu are sens.