| NigăNigăNigăNigăNigăNigăNigă a întrebat:

Vad ca toti v-ati schimbat numele pe aici. Hai, facem prezenta, ridicati manutele.

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Yo homie.Come here baby.
I said "Get you fat ass over here!"
Ce mai faci nebunule?

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

E bine dacă ridic un picior?

| ww2Totenkopf a răspuns:

Nu toti.

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Aici sunt

| Anisia170 a răspuns:

Eh ma plictisesc *ridica manuta*

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Eu nu.
*se uita la nume*
200% Niggă
*peste o secunda*
Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă
*peste 80 de ani*
Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă.
NIGGĂ!

| moilolyta09 a răspuns:

Eu nu mi-am schimbat numele, dar totusi... *ridica mana*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin sus(indreptat spre tine) degetul mijlociu de la mana dreapta. E bine?

| Crâstoşelul a răspuns:

* ridică mâna-n jos. *

| zurick a răspuns:

Sunt papa

| W3R4 a răspuns:

Tu să nu-ţi schimbi numele, e prea... original!batting eyelashes

| Musique a răspuns:

Și dacă mi-e lene?

| suităr a răspuns:

*ridica 2 degete*

Ceade12AniceTraiesteLatara