| Furnicuta000 a întrebat:

Era o doamna pe aici, Donna de alba sau ceva de genul, foarte prezenta acum ceva timp. Si-a schimbat numele sau nu a mai intrat pe site?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

A fost o data ca-n povesti, a fost ca niciodata, o mandra Donna Alba, de te exila in lista de ignor indata.
Era atat mandra si cu mari complexe, ca-ti dadeai imediat seama cat de mult cu barna pe sus este,
O prea batrana userita, foarte putin artista, cum doar in basmele cu Baba Cloanta exista.
Doar citind din ale sale raspunsuri ti se scurgea energia, intre timp locul fiindu-i luat de Jassmina...

| alina2k18 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing
Doamna Jassmina este de treabawinking

| Drimmero a răspuns (pentru alina2k18):

Ce inseamna pentru tine de treaba?

| DonEduardo a răspuns (pentru Drimmero):

Eu ti-as da funda.

| LoveSleep a răspuns:

Din păcate e tot aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/abxpzn

| Furnicuta000 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce isi schimba mereu numele. La inceput parca o chema Ana Maria

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Nu ne avem asa aproape la suflet ca sa stiu laughing, poate are o predilectie pentru metamorfozare.

| Bbbionut a răspuns:

Era într-o sticlă sa vărsat