| NigăNigăNigăNigăNigăNigăNigă a întrebat:

Vad ca toti v-ati schimbat numele pe aici. Hai, facem prezenta, ridicati manutele.

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Yo homie.Come here baby.
I said "Get you fat ass over here!"
Ce mai faci nebunule?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și dacă mi-e lene?

| Furculingură a răspuns:

E bine dacă ridic un picior?

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Aici sunt

| zurick a răspuns:

Sunt papa

| suităr a răspuns:

*ridica 2 degete*

Ceade12AniceTraiesteLatara

| W3R4 a răspuns:

Tu să nu-ţi schimbi numele, e prea... original!batting eyelashes

| ww2Totenkopf a răspuns:

Nu toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin sus(indreptat spre tine) degetul mijlociu de la mana dreapta. E bine?

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Eu nu.
*se uita la nume*
200% Niggă
*peste o secunda*
Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă
*peste 80 de ani*
Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă Niggă.
NIGGĂ!

| Crâstoşelul a răspuns:

* ridică mâna-n jos. *

| Anisia170 a răspuns:

Eh ma plictisesc *ridica manuta*

| moilolyta09 a răspuns:

Eu nu mi-am schimbat numele, dar totusi... *ridica mana*