| anonim_4396 a întrebat:

Vesnica intrebare. Oare marimea conteaza? Ce parere aveti? happy

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Cu cat mai mult cu atat mai bine:
salariu mai mare
concedii mai lugi
ore de somn mai lungi
ore de shopping mai lungi
etc
deci marimea comteaza!

14 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Marimea la ce?hee heeLa instrumentul barbatului? Sau marimea la camasa?laughingEu zic ca nu conteaza marimea, sanatos sa fi, asta conteazabig grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Ştii cum se zice... tot ce e mai mare, e mai bunwinking.

| Elena1234456 a răspuns:

Marimea la ce happy?

| Flav a răspuns:

Intotdeauna a contat marimea. Marimea portofelului.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca te referi la ceea ce ma gandesc eu, conteaza si la el si la ea!

| Ea12345 a răspuns:

Unde dragoste e, marimea nu mai conteaza.tongue

| Farcas a răspuns:

Marimea nu conteaza daca sti ce si cum sa faci cu ea.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cu cât mai mare porţia de cartofi pai, cu atât mai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| nuku a răspuns:

Hai sa zicem ca marimea conteaza dar ce te faci cu bilele daca sunt si ele mari ca bila de popice...

| sasha a răspuns:

Nu conteaza marimea din cate mi-au spus mie fetele cica grosimea e ceea ce conteazawinking

| carmin a răspuns:

Nu conteaza marimea.
Ci ceea ce sti sa faci cu ea.
Cum iti satisfaci partenera etc.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va mai ascundeti dupa "deget"... Conteaza, bineinteles...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marimea memoriei la calculator mai, la ce v-ati gindit? laughing Si sigur conteaza, cu cit mai multa memorie cu atit mai bine rolling on the floor