| rekinu94 a întrebat:

Am o intrebare iar aici as vrea doar fetele sa raspunda.
Pentru voi conteaza mult marimea penisului?
Eu sunt de parere ca atunci cand o fata are vaginul larg, are nevoie de o... mai mare in grosime, pana la urma sunt de parere ca grosimea e mai importanta decat lungimea.
Stiu ca sunt fete mai nimfomane laughing
Dar voi ce parere aveti? cum credeti ca ar trebui sa fie penisul ideal pentru voi?
Astept raspunsuri tongue

Răspuns Câştigător
| anonimusanonimi a răspuns:

Din cate am inteles eu, vaginul se muleaza pe penis in timpul actului sexual iar studiile arata ca un penis de macar 10 cm poate sa satisfaca o femeie. Cred ca depinde de cum s-a obisnuit femeia (daca a avut multi parteneri dotati ar putea sa simta foarte mult lipsa de lungime/grosime) si de stilul in care este penetrata si, bine-inteles, de cum o face partenerul ei sa se simta cand sunt impreuna. Poate ca el nu este chiar atat de dotat dar o trateaza ca pe o zeita iar ea il vede ca pe Zeus, deci parerea mea este ca nu conteaza foarte mult lungimea/grosimea.

| rekinu94 explică (pentru anonimusanonimi):

Pai de exemplu sunt "galeti" si stramtori laughing) care e galeata nici pe noi nu ne ajuta prea mult ca sa ejaculam...

2 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Fetele cred ca se poate oricum.
De lunga poate sa fie oricat de groasa cum s-ar spune...