| PuFuleTz_5685 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Conteaza oare pentru voi marimea sinilor partenerei? Va plac mai mult mari, mici sau medii?

Răspuns Câştigător
identitate
| identitate a răspuns:

@WhOaMi,
Tu ai auzit ceva de forme? Cele care fac chiar si sanii "mici" sa fie mai frumosi decat foarte multi sani mari?!
Gandesti ca fetele care sunt atat de convinse de frumusetea lor "magnifica" si de superficialitatea barbatilor, incat rad ca cineva si pasesc mandre, cand te opresti la trecerea de pietoni ca sa traverseze, convinse in... lor ca vrei sa le admiri. Unele, atat de disperate ca nu sunt bagate in seama sunt in stare sa se opreasca pana le vezi si le... injuri.
La sani si penis e aceeasi treaba.Degeaba sunt mari si/sau frumosi, daca nu ai cap.

10 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Decat niste sani mari si lasati, mai bine sani mici si frumosi conturati.

| SweetCandy a răspuns:

Eu cred ca nu conteaza asa de tare, mai multa importanta dau lucrurilor cu adevarat interesantebig grin nici prea prea nici foarte foartelaughing adica nici o fata care sa aiba sanii mai mici mici decat ei nu pot sa zic sa ii intereseazalaughing

| Lorelai a răspuns:

Sanii medii sunt cei mai buni. Ce ar putea fi frumos la o fata fara sani, ca si baietiilaughing Nimic. Deci decat plata ca un baiat, logic ca e de preferat sanii medii sau chiar mai mari.

| Lorelai a răspuns:

Sunt*de preferat.am gresit.

| georgegs a răspuns:

Nu.inteleg.dc.lumea.nu.poate.scrie.corect
am.mai.vazut.scris.siinge.sinilor.nu.puteti
scrie.sange,sani? va.doare.mana.ce.aveti?

| pyma a răspuns:

Nu sunt băiat, dar mă bag şi eu în seamă big grin
Gusturile nu se discută! Ai să întâlneşti băieţi cărora le plac sânii MAAARI, ai să întâlneşti băieţi cărora le plac sânii mici, medii, în formă de măr, de pară sau de portocală.
Unora le pasă de sânii partenerei, pentru alţii nu sunt atât de importanţi.
Important e ca tu să fii OK, să te accepţi aşa cum eşti!

| voice a răspuns:

Sincer prietenu meu priveste in perspectiva. am sanii mici nu stiu daca ii pot numi medii. daca ar fi so luam dupa 90-60-90 as fi aproape perfecta pentru ca am 87-62-90 masuratoarea n-a fost exact facuta cred dar am si spatele mare... oricum daca ma iau dupa criteriul asta sunt aproape de perfectiune nu?laughing) si revenind la discutia de la care m-am cam abatut daca vrei ca fata p care o ai langa tine sa fie pn ''la batranete '', parerea mea'i ca una cu sanii mari va fi 'scarboasa' n-o sa-i vezi buricu, ci sfarculaughing)

| Alex_2741 a răspuns:

Pfff... eu nu am treaba happy cu marimea sanilor unei fetehappy. Eu sunt mai mult dupa cei mici si medii :X... aia mari straight face nu ma omor cu ei straight face nu imi plachappy. Sper ca te-am convins eu tongue kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari

| dordor a răspuns:

Cei mai frumosi sani sunt cei pe care ii aare ea. nimic si nimeni nu poate contesta acest lucru.