| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa umblati noaptea prin casa ca si niste somnambuli?

Răspuns Câştigător
| 1985 a răspuns:

Da... mi s-a intamplat sa ma ridic din pat noaptea(cand dormeam)si am inceput sa caut in dulap o pereche de blugi

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am patit niciodata asa ceva.

| RamonaMn a răspuns:

Poi eu nu stiu daca am umblat.Intreaba-mi familia/prietenii. rolling on the floorrolling on the floor

| lia a răspuns:

Eu de obicei noaptea ma trezesc si merg sa beau apa, nu am avut curaj niciodata sa ma privesc in oglinda sa vad daca umblu ca somnambulii laughing rolling on the floor

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Fara sa fim somnambuli - doar sa umblam din lipsa de somn - mie mi s-a intamplat. Din pacate cateodata am insomnii.

| Crisu_8081 a răspuns:

Am dormit peste noapte la niste prieteni...si unul dintre baieti s-a trezit dar era cu ochii inchisi...si s-a dus fix la dulap...si-a dat jos pantalonii.Si a crezut ca era la baie...Ma bucur ca eu nu's somnambulalaughing

| MihaiA a răspuns:

Da big grin mie mi s-a intamplat

| biby29 a răspuns:

Da... mi s-a intamplat cand eram mica...in loc sa merg la wc am nimerit holul si am facut pipi in pantofii lui mamarolling on the floor

| arn64 a răspuns:

Nu.Cred ca niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ziua mi s-a inatamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca si somnambulii da, ca si somnambuli nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| julie a răspuns:

Da...cand eram mai mica... ultima oara cand am fost somnambula am bagaa adidasii in frigider. laughing

| mihaela098 a răspuns:

Da cand nu pot dormi ma plimb prin casa si chiar pe afara