| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa umblati noaptea prin casa ca si niste somnambuli?

Răspuns Câştigător
| 1985 a răspuns:

Da... mi s-a intamplat sa ma ridic din pat noaptea(cand dormeam)si am inceput sa caut in dulap o pereche de blugi

13 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Fara sa fim somnambuli - doar sa umblam din lipsa de somn - mie mi s-a intamplat. Din pacate cateodata am insomnii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ziua mi s-a inatamplat.

| MihaiA a răspuns:

Da big grin mie mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca si somnambulii da, ca si somnambuli nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

| arn64 a răspuns:

Nu.Cred ca niciodata.

| julie a răspuns:

Da...cand eram mai mica... ultima oara cand am fost somnambula am bagaa adidasii in frigider. laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Am dormit peste noapte la niste prieteni...si unul dintre baieti s-a trezit dar era cu ochii inchisi...si s-a dus fix la dulap...si-a dat jos pantalonii.Si a crezut ca era la baie...Ma bucur ca eu nu's somnambulalaughing

| RamonaMn a răspuns:

Poi eu nu stiu daca am umblat.Intreaba-mi familia/prietenii. rolling on the floorrolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu am patit niciodata asa ceva.

| lia a răspuns:

Eu de obicei noaptea ma trezesc si merg sa beau apa, nu am avut curaj niciodata sa ma privesc in oglinda sa vad daca umblu ca somnambulii laughing rolling on the floor

| biby29 a răspuns:

Da... mi s-a intamplat cand eram mica...in loc sa merg la wc am nimerit holul si am facut pipi in pantofii lui mamarolling on the floor

| mihaela098 a răspuns:

Da cand nu pot dormi ma plimb prin casa si chiar pe afara