| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Voi astia de la T/A va invit la rubrica "Iisus & co. "ca ati devenit cam pacatosi in ultima vreme.

Răspuns Câştigător
| SaintJimmy a răspuns:

Pariez că la Religie va fi mai mult umor decât la T/A...

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cu mine in frunte, pacatosul suprem!

| MoonLight a răspuns:

Uuuuuuuuu s-a adaugat rubrica religie, nu am vazut-o!
A dracu` de pacatoasa sunt. Am injurat biserica si bisericile mami lor saptamana asta de inebuneam. Am fost la Sibiu si stateam langa 2 biserici, una evanghelica si aia la ora 6 batea clopotele incontinuu timp de 5-10 minute, si una ortodoxa care batea tot la fel, dar la ora 7. Am intrat de 5 ori in biserica saptamana asta (din care de 3 ori pentru vederi, 1 data sa vad o orga si alte 1 ca m-a tarat mama sa vada picturile de pe pereti straight face ). Eu daca intru de 5 ori pe an in biserica e mult not worthy.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Loool
nici nu stiam ca exista categoria aia rolling on the floor

| Shiva a răspuns:

De ce? trebuie sa-i educam si pe cei de acolo?

ok>:d

| Budincăă a răspuns:

*arunca lama si isi sterge sangele de pe mana* Pacatosi?! Dar eu ce am facut?no talking