| anonim_4396 a întrebat:

In ultima vreme mi-au aparut multe cosuri pe brate.Storcandu-le, ele au devenit rosii si nu se mai trec. Intrebarea mea este ce as putea face pentru a le trata?
P.S. am 13 ani.
Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Foloseste tinctura de propolis pe fiecare si-ti vor trece.
Te pup!

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu tot de la 13 ani doar ca la mine sunt micute si sunt putine rosii.
Am 14 ani si mie au inceput sa-mi treaca deci asteapta si nu le mai stoarce, daca are cineva o idee mai buna sa vina cu ea :q
Sper ca te-am ajutat(cat de cathappy )

| adelinna21 a răspuns:

Spala-te cu protex.si nu le mai stoarce.se posibil sa iti fi aparut de la soare, dar la fel de posibil este sa si dispara

| LadyCrazy999 a răspuns:

Cand aveam si eu 13 ani aveam aceeasi problema, insa mai bine nu le stoarce ca le agravezi lasa-le asa s vor trece insa daca te deranjeaza foarte tare du-te la un salon de frumusete si cere niste sfaturi. Totul trece trebuie sa ai doar rabdare