| Smile2BHappy a întrebat:

Voi ati primit bilete la meciul de duminica 18.04. 2013 la scoala. Noi am primit, dar doar clasele VI si V, ca vai draga noi cei de a VIIa avem 14 ani(chiar daca jumatate din clasa nu are 14)? Daca ati primit, stiti cumva daca vin doar copii la stadion? Am pus la T/A ca se raspunde cel mai repede.

12 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Intr-a 7-a 14 ani?laughingAveam 14 intr-a 9-a, omg.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Cum pana mea sa ai 14 intr-a 9-a? eu pe-a 9-a am facut 16.

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Te-au dat la 5 ani la scoala?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

*6

| MaliciousDeath a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Da,frate.Am inceput a 9-a cu 14 ani.In semestru' 2 am facut 15...and so on.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Soo,la cat te-au dat la scoala ai tai?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

6.Si presupun ca ai tai te-au dat la 7, cum era si normal atunci.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Presupui bine.

| Ashadow a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva eu nu am primit nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lipsit in ziua aia cand o sa se dea bilete la meciul ala. Oricum pe 18.04. 2013 o sa am treaba. De fapt cred ca am avut.

| Iubareata22 a răspuns:

La scoala... La scoala... La scoala?! La Care Scoala?

| FreakyForester a răspuns:

Îţi dai seama că dacă ai pus întrebarea la categoria asta, o să ţi-o ia la mişto?

Eu n-am primit, şi nu ştiu.