| xAndrei a întrebat:

am auzit ca la meciul Rapid - Vaslui de miercuri au voie numai copii si femeiile pe stadion..acum intrebarea. Daca am 16 ani pot intra pe stadion?

Răspuns Câştigător
| Chillcs a răspuns:

Nu, daca ai peste 14 ani nu ai voie pe stadion la acest meci.
Doar femeile şi copiii sub 14 ani vor avea acces, iar acesta se va face gratuit. Meciul dintre Rapid şi FC Vaslui, din manşa secundă a semifinalelor Cupei României, se va desfăşura "cu porţile închise", a declarat, luni, Constantin Zotta, citat de Mediafax.