| suităr a întrebat:

Voi ce ați face daca nimeriți din greșeală pe o plajă de nudiști?
>:

24 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

M-aș alătura lor.

| Furculingură a răspuns:

Aş pleca, dooh.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Păi dacă plaja e mai mişto acolo rămân. Dacă nu soarta.

| Naяutσ a răspuns:

* Inchid ochii si merg, inchid ochii si merg * laughing gandindu-ma ca am sa raman marcat pe viata daca vad vreun barbat!

| suităr explică (pentru Naяutσ):

laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Dar de ce? Tu te simți inferior față de ce au ei? laughing

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu, dar mi se face scarba, am fost odata pe o plaja de nudisti si erau nu mai mosii, si fete. fete goale sunt si pe plajele obisnuite laughing

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

De ce naiba s-ar duce niște fete goale să stea cu niște moși goi? Nu suntem în Regina ca să te dai la nea Gigi laughing
Ah deci ai mai fost?hee hee

| Naяutσ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Si tu te uiti la Regina? laughing
Normal ca am fost, nu am rezistat tentatiei, mereu cand eram mic si mergeam cu parinti nu ma lasau sa ridic privirea din pamant laughing si asa mi-am dezvoltat interesulhee hee

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Naяutσ):

Normal că mă uit dăăa sunt topit tupă tilinuvele :X
Stai stai te luau părinții cu ei pe plaja de nudiști? sad
Pe mine nu m-au dus nici la mare...a trebuit să merg singur cu niște amici laughing

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru suităr):

Mie ori mi-ar arde ochii ori m-as holba la toti pana ma injuralaughing

| LordBolton a răspuns:

Daca sunt bunaciuni ce crezi ca as face thinking

| Neverwas a răspuns:

As vomita, L OL happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Fug cat ma tin picioarele laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plec acasa.

| Bia001 a răspuns:

As pleca acasa, numai dupa ce am facut niste poze ca sa ma asigur ca o sa ajunga,, vedete".

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Le-as face poze sa le fac vedete pe facebook si as fugi.

| товарищ a răspuns:

:fapfapfap: Sa fie si Obito pe acolo.

| Never4ever a răspuns:

M-as adapta corespunzatorwinking

| ßσьσсєℓα a răspuns:

In primul rand, nu ma aplec dupa nimic in lume (aproape nimic), nu ma amplasez acolo si citesc o carte (apoi adorm, logic). Si ca sa ma amuz, as lua telefonul sa pun niste poze perverse cu fete sa vad cati barbati se intorc sa se uite, mai ales cei care vin sa isi bage *** in ecranul telefonului. laughing

| Soryn6 a răspuns:

M-as dezbraca si eu si party laughing!