| JUST1ANIME a întrebat:

Voi ce ati face daca prietenul vostru cel mai bun sau prietena voastra cea mai buna, v-ar martuisi ca se masturbeaza?

14 răspunsuri:
| Ţepeşu a răspuns:

As posta pe facebook...

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Yo m-as uita ciudat la ya ...De facut nu as face nimic...happy

| ReallySomebody a răspuns:

As rade dupa care as face o fata asemanantoare cu asta Http://myfacewhen.com/3/!

| yomisam a răspuns:

As rade zgomotos rolling on the floor)

| UiteProstulCumCiteste a răspuns:

Asi mai lua o gura de cola

| Staythere a răspuns:

Ia-si ruga sa-mi dea si mie un carnat ca mama nu mai cumpara nimic cu forma alungita laughing)

| col0rs a răspuns:

I.as scoate banana(salamu cremvustiu castravelete[si toata natia ]:rolling on the floor)) de aqolo si i le.as baga in gura si as invata.0 sa le manance ca nu e frumos rolling on the floor)

Sii. baiatu thinking Daca nimeni nu vrea. I.o aduc pe bunica. Ea siguuuur vrea. [Sper sa nu vina bunicu cu toporu] Si daca o sa vina. ii urez succes rolling on the floor)

Have fun

| andr33hk a răspuns:

Bravo lui, nu as face nimic.

| Zangetsu a răspuns:

Ii spui, ma bucur pentru tine. si eu fac la fel

| andreeateomoaralanoapte a răspuns:

I-as putea oferi fetei o banana sau un castravete. Drept prietenie.Si la baiat sa isi puna pofta in cui. laughing

| Wladutz a răspuns:

Nimic.Problema lui.

| deniiiii234 a răspuns:

Nimic. Treaba lui/ei ce face.

| JUST1ANIME explică:

Multumesc pentru cei ce au avut simtul umorului la intrebarea aceasta laughing

| JUST1ANIME explică:

Haa, sunteti bestiali rolling on the floor ce raspunsuri rolling on the floor