| Marshal a întrebat:

am si eu o intrebare. Cum ati reactiona sau ce ati zice daca ati afla ca prietenul/prietena voastra se masturbeaza?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Mda.Si maimutele se masturbeaza, de ce trebuie sa ai vreo reactie?
Fiecare face ce vrea cu corpul lui, nu crezi?

| cherrybomb a răspuns:

Asa si? e ceva normal

| zSchizophrenic a răspuns:

Cum să reacţionezi?! Până la urmă este ceva normal.Eu,una,aş fi pro la chestia astabig grin.

| Agradável a răspuns:

Bai asta nu e problema, problema ar fi daca altcineva l-ar masturba rolling on the floor

| thegatekeeper a răspuns:

In niciun fel, fiindca este ceva normal, chiar daca ai sau nu un prieten/ o prietena. Este o nevoie ca oricare alta si nu este nimic anormal sau rau happy.

| Celalalt a răspuns:

Atat timp cat s-ar masturba langa mine nu as avea nimic impotriva laughing glumeam... e firesc cum a zis si greece si maimutele se masturbeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti e nasol sa si-o frece pentru ca poate sa duca la lucruri nasoale dpdv psihic, ar trebui vorbit cu ei si ajutati in schimb pentru fete e ok si inseamna ca ar trebui sa te straduiesti mai mult sa o satisfaci.