| MeOana a întrebat:

Voi ce credeti despre noul clip ( " gagnam style " http://www.youtube.com/watch?v=3MaQ2qgzmzM ) eu zic ca e faina si soada :)))!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Melodia" asta-i ca că*cat-ul, de fiecare dată te caci diferit, dar tot că*cat iese.
(Îmi cer scuze pentru CACAfonie)

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Up,up up.

| LoveToHate a răspuns:

Da,imi place, ma amuza.Imi da energie, cu toate ca repeta "gangnam style"de 1000 de ori, de fapt, asta e farmecul melodiei.

| Xtadelo a răspuns:

Nu cred nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare mereu rad la ea

| FastAndFurious a răspuns:

E prea mult dat peste tot. Ma enerveaza deja.

| AnonimuszWss a răspuns:

Nu prea vad intrebarea, deci o sa improvizez... Extintor.

| MeOana explică:

Ca sa intelegeti de ce melodia se numeste " gagnam style " : gagnam = (un nume), style = stil. gagnam este un cartier de golani de la periferie dintr-un oras din america, si ista care canta melodia isi bate joc de cartierul ala. de aceea se spune " gagnam style " INTELES?

| ChuChu a răspuns (pentru MeOana):

De fapt, Gangnam nu e un cartier de golani my dear, e un cartier ceva de genul Beverly Hills, doar ca e al coreenilor, nu e dintr-un oras american e din Seoul (capitala Coreei de Sud, in caz ca nu stii straight face )
Iar el nu isi bate joc de cei din acel cartier, ci partea amuzanta ( cum a declarat Psy) este faptul ca in Gangnam nu se intampla ce se intampla in videoclip.

| Azazea a răspuns (pentru MeOana):

Destept/a este
Gangnam este un cartier din Seoul-Coreea de Sud
un cartier de bogatani, fitosi laughing de unde atata America?rolling on the floor
nu vezi ca rade de ei? ca se tot caca pe ei si se dau in spectacol ca au bani, dar tot idioti sunt, si de fac de ras(de unde si dansul asta stupid) dar amuzantlaughing

| cosmywooz a răspuns:

E super, Mereu cant melodia (cum pot)

| KibumA a răspuns:

E prea tare

| Amuxilus a răspuns:

E interesant, PSY a fost original deoarece a combinat calaritul cu dansul si a iesit ceva fenomenal.E interesant si acesta doar ca cel original ( http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0 ) m-a impresionat mai mult...Cat despre cantec, ce pot sa zic? op op op op gangam style