| Alee_6805 a întrebat:

Credeti ca in clip este MJ? http://www.youtube.com/watch?v=aXkPUPa5MH8

Răspuns Câştigător
| єlмσιѕмувσуfяιєηd a răspuns:

0:10
Zambetul Lui Michael E Mult Mai Frumos Decat Acel Zambet Fortat Si Uita-te Si La Nas`
Baiatu` Ala E Mult Prea Gras
Remarcheaza Miscarile Picioarelor Lui! Miscarile Lui Michael Sunt Mai Line Si Nu Chiar Asa De Bruste
Si... 5:28...Starring Jack Perez happy
Funda? love struck

6 răspunsuri:
| oanawww45 a răspuns:

Nuuuuuu! Tipul este destul de bun dar nu are cum sa fie mj acela. Dupa nas mi-am dat seama si acel video a fost postat in 2010 octombrie.

| Skittles19 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar totusi cred ca este el.

Sper ca am fost de ajutor.
Pa, pa!

| Andrelutssa a răspuns:

E frumos :X:X:X
da!
eu cred ca e MJ

| мełıššα a răspuns:

Nu e el se vede.

| Cristianne a răspuns:

Nu, este imposibil.stii de ce? pentru ca: "priceofpop1 |25. 10. 2010 |etc... fundita?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorik nuuuu