| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Voi ce faceti cand nu va merge netul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă duc să îl plătesc.

15 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ce făceam şi înainte.
se-
seriale la tv.

| GhostStar a răspuns:

Huh,ai umblat si tu la episoadele vechi(2 luni) de la vlogerii romani de pe youtube?

| HappyCandy a răspuns:

Atunci cind nu merge netul eu ma uit la Tv sau intru pe net de pe telefon / de la prietene si in cel mai cel mai cel mai cel mai cel mai cel mai cel mai cel mai
cel mai cel mai cel mai cel mai
cel mai cel mai cel mai cel mai rau caz -citesc

| Ada11 a răspuns (pentru HappyCandy):

Chiar atata de rau trebuie sa fie ca sa citesti?

| Felys a răspuns:

Injur in gand

| Aneurysm a răspuns:

Sun la cablu sa-i-njur p-aia

| LittleMønster a răspuns:

Ies pe afara, fumez o tigara, merg cu prietenii la o bere, ma uit la TV, etc etc.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Racnesc de ma pis pa mine. sau... mai bine nu spun ca te sperii. bine gata nu mai insista atat! c...citesc!

| BlackStar27 a răspuns:

Desenez, cant, dansez, ies cu prietenele, ask muzicaa de pe tell, incerc sa fack ceva nou ce nu am mai fackut, invat (daca urmeaza vreun test sau ceva), ma joc pe comp jocurile ale care nu cer net tongue, fac origami ( forme din hartie), fack parada modei in fata oglinzii big grin. Sunt atatea idei.
Netul nu inseamna TOT-ul!

| yosirestu a răspuns:

Il duc la doctor sa vad ce are ca nu pot sa imi las cainele asalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| SethEmm a răspuns:

Deschid Gta4.exe

| MagikTrouBless a răspuns:

Daca nu mai scriu ceva la povestile mele (am vreo 3 incepute), pai dorm, ca sa treaca timpullaughing FU-2-10-n inima netule laughingrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru MagikTrouBless):

Tare de tot, credeam ca numai eu sunt dus cu ambulanta laughing rolling on the floor

| MagikTrouBless a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingrolling on the floor)))))