| Angelofdarkness862 a întrebat:

Voi ce glume faceti pe la scoala la colegi sau profi? Cea mai tare dau funda!

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Hmmm,fac o gramada de glume colegilor. uite aici cateva:
1ascund lucrurile din ghiozdan, la unu i-am bagat toate cartile si caietele in teracota laughing
2tin pixu langa obrazul unei persoane, ii spun sa se intoarca si se face de pix pe fata.
3arunc cu hartiute in baieti in timpul orei, si cum stau in banca cu unu mai boland, toata lumea da vina pe el.
4lipesc cu scotch o foaie pe spate(doar la baieti) pe care scrie:caut barbat!; sau loveste-ma!
5dau bip-uri cu nr ascuns in ora.
6lipesc guma de scaun
7trimit biletele de dragoste baietilor (sa le vezi reactia)
8eu cu mai cateva fete am cumparat o sticla de suc si am pus laxative in ea, le-am dat-o baietilor...rolling on the floor
laughing
9legam scaunu cu ata, sfoara mai subtire(orice mai rezistent)si cand sa se aseze pe el, tragem scaunu.
10 spun; ti-a picat ceva! baiatu:ce? eu:fata!

nah, mai sunt multe...da astea mi le amintesc acumhappy

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

@maryus
mai bine zis soro...happy

| Broadband a răspuns:

@ justme esti colosal frate rolling on the floor

| bytza a răspuns:

Ba asta e prost? nu se preface bine love struck

| emi2000 a răspuns:

"Da si Ba se plimbau intr-o barca. Ba cade cine ramane?" Dupa ce spune colegul ca a ramas da ii dai o palma.