| 夢想家兩次 a întrebat:

Voi ce obsesii aveti? Si ce chestii ciudate faceti?

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Am o filie cu păsările. Daca vad una mica si cu penele alea moi si fine...trebuie sa o mângâi sau s-o ating.

Ăăăă...ieri mi-au venit problemele alea și ascundeam chilotii laughing mama se-ntreba de ce am ramas fara chiloti.
Cand sunt singura acasa cant melodii de Martina Stoessel sa m-auda si surzii.
Imi pun diferite chestii pe cap O.O

Cand merg la magazin (eu stau la țară) fac din mana la automobile sau cânt uitându-mă in ochii șoferului laughing m-o injurat unu că i-am distras atentia de la condus.

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă mușc. (da da, sunt ciudată)

| Furculingură a răspuns:

Obsesii?
Păi... nu pot trăi fără ketchup. Nu e zi în care să nu mănânc ketchup.

| Wehrmacht a răspuns:

Am o obsesie pentru tot ce este toxic/face boom.
Ce chestii ciudate fac? Ma gandesc cum pot sa scap de politie daca ar fi nevoie si cum as putea chinuii un cretin pana la moarte(am un exces de inspiratie cand un tigan incearca sa faca misto de mine).

| Aiwendil a răspuns:

Imi place sa mananc foarte multa multa multa inghetata. devil

| 夢想家兩次 explică (pentru Aiwendil):

Esti atat de malefica...

| Aiwendil a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Sunt laughing

| jolidon a răspuns:

Cânt :-(. Câââââââânt si iar cânt. Uneori ma gandesc oare ce cred vecinii despre mine, sau colegii, sau prietenii, sau rudele laughing). Multi imi spun ca am voce dar pur si simplu nu pot sa ma abtin. Cred ca daca as fi fost cantareata as fi lucrat enorm de mult si numai din placere :-)))

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Sunt otaku.
O iubesc pe Miku-tan. cânt melodii de alea ei şi lumea se uită ciudat la mine.
Îmi place să înjur şoferii.
Sunt obsedată şi de citit şi scris.
Îmi iubesc cuţitul care sper să-l pot schimba cât de curând cu o lamă.
Ador animalele şi animăluţele de pluş.
Mă cred Shinigami.
Iubesc dulciurile.
Mă joc cu chibriturile şi încerc să-mi fac recorduri.
Îmi beau cafeluţa de dimineaţă în faţa blocului.
Dacă e cineva la pc de multe ori merg afară în parc ca să prind net.
Am un obicei ciudat să privesc ploaia ore întregi şi la fel şi cu animalele.
Ăăăm... nu cred că-ţi pasă. Am înşirat şi eu câteva chestii despre mine.

| W3R4 a răspuns:

Să chinui lumea! devil
Mama mi-a zis că am talent!

| Neverwas a răspuns:

Torturez iepuri...
Doctorul a zis ca-s psihopata.

| Seducatorul a răspuns:

Imi place fasolea!
Si mai imi place sa jefuiesc benzinarii imbracat in chiloti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestii ciudate fac? Complotez importiva nou venitilor ca tine.

| Jakoban a răspuns:

E complicat

Cred c-am mai pus eu intrebarea asta inainte. E luata.
Si ca sa-ti raspund :
ARAHIDELE.

| samynța a răspuns:

CALCULATORUL. imi place sa ating chestii...

| BritishGirl a răspuns:

"Obsesie" :One Direction... Ăăăăââââăăă chestii ciudate-s multe.cea mai frecventa e sa fug dupa porumbei si sa strig:Keeeeevin! Vin' la mama!

| Catalina_Gabriela_Dumitru_1999 a răspuns:

Sa stau pe facebook toata ziua!