| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei a întrebat:

Voi ce obsesii ciudate aveti?
Eu sunt nebuna dupa arahide, nu stiu de ce, da' as face orice pentru ele...

31 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu fac pe toată lumea "dulceață".

| Polaris a răspuns:

Și am și comportament obsesiv-compulsiv în ceea ce privește spălatul mâinilor. Cu câte-un tub de săpun lichid pe spălare.

| Furculingură a răspuns:

Eu după Ketchup. puppy dog eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

Si eu care credeam ca dupa linguri si furculite laughing

| Furculingură a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah, prefer polonicele.batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Furculingură):

Interesant, interesant! laughing

| MaliciousDeath a răspuns:

Usa camerei mele trebuie sa fie inchisa.Mereu.Nu suport cand cineva lasa nenorocita de usa DESCHISA.

| Foxyyyy a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Avem deja cam multe in comun. laughing

| Polaris a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Trebuie să încui ușile de la baie cu 6000 de rânduri de lacăte, indiferent dacă mă piș, cac sau spăl pe dinți (aka masturbare).

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Si eu.si toata lumea zice sa o deschid

| robijam a răspuns:

Branza imputita frantuzeasca ( serios imi place nu glumesc )
Nu suport sa vad la ceva colturile rotunjite.
Nu beau din aceiasi cana de 2 ori daca nu o spal.

| єχcєєℓ a răspuns:

Sânii lu" Mikusmug

| Ashadow a răspuns:

Urasc sa fiu atins, cine stie pe unde ai umblat...o.o fii zgarcit/a cand vine vorba de donatul propriilor microbi
Dar daca te vad respectand regulile de igiena inainte e ok ^.^...dar nu in exces.

| suităr a răspuns:

După păsări.Adică,dacă văd una mică trebuie neapărat sa o ating sau s-o iau.
E un fel de ''filie'' laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Sunt obsedată după
Hatsune Miku
Tigrii
Chestii tăioase
Animeuri
Manga
Japonia
Băieţi hot
Coase
Furnicuţe
Animăluţe de pluş
Cărţi
Scis
Brăţări cu ţinte şi cranii
Multe chestii perverse
Cred că am scris tot thinking

O, really?
Si cum iti dai seama daca ai scris tot?hee hee

Nu-mi dau, nu mereu îmi amintesc de tot laughing

| Exilee a răspuns:

Totusi,arahnidele nu-ti plac? Sunt asa de minunate.

| suităr a răspuns (pentru Exilee):

*sapă după intrebări arheologice*
Băă... unii au arahnofobie!

| Fridăm a răspuns:

Mă joc în fiecare seară cu ursuleţul de pluş.

| Ayako a răspuns:

Ciocolata love struck

| Seducatorul a răspuns:

Chestile S.F

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am peste 100 de postere cu Pitbull love struck si Murat Yildirim love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghetata de Finetti.

Sincera sa fiu, ma asteptam sa raspunzi cu ceva legat de lanterne...

| anonim_4396 a răspuns (pentru EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei):

Nahh, nu ma mai intereseaza lanternele.

| Omulambitious a răspuns:

Ciocolata alba si...*se uita in stanga si in dreapta si sopteste usor* eclere

| αιкσ a răspuns:

Sânge o.o Îmi place să văd cum curge sângele din om; x *este ciudată nu?thinking*

| EuETAREaDecisSaAibeUnNumeMaiScurtDecatDeObicei explică (pentru αιкσ):

Mda, foarte ciudat laughing
*se gandeste ca de-abia acu' ti-a vazut latura asta...sadica*

| Kadorin a răspuns:

Eu una sunt nebuna dupa Yaoi