| Barajag a întrebat:

Ce slabiciuni si obsesii aveti?

26 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Slabiciuni - familia mea, obsesii -curatenia si florile din ghivece si din gradina mea.

| Silvia a răspuns:

Slabiciuni : ciocolatalove struck, baietii dragutihee hee
Obsesii : Sunt obsedata sa de cele mai multe ori imi sta parul aiurea, ptc il am ft moalefrustrated, hanoracelelove strucklove struck big grin

| SweetCandy a răspuns:

Slabiciuni:ciocolata, sa ma atace cineva la care tin(asta urasc cel mai tare si din pacate mi se intampla tot mai des)
Obsesii:poate ca nu imi sta niciodata parul cum imi dorescbig grin

| carminaburana43 a răspuns:

Slabiciune? Dulciurile si cuvintele frumoase. Obsesii:urasc tigara si chibritele.

| Barajag explică:

@vasilicaplescoi:ti-am facut ceva rau, de am devenit obsesia ta?laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Slăbiciune: familia mea, dar mai ales mama mea.
Obsesie: să o aud zilnic, pentru a fi sigură că nu e iar în spital şi să mă asigur că mai trăieşte.

| BUBULINA a răspuns:

Sunt tipicara obsedata de curatenie

| JackieSue a răspuns:

slabiciune-catelusii de plus puppy dog eyes cu ochisori mari
obsesie-baietii laughing...[glumesc]

| frida0purple a răspuns:

Slabiciuni- mancarea de la Mc, hainele Kenvelo
obsesii- curatenia, organizarea.

| Crisu_8081 a răspuns:

Slabiciunea mea:ochii verzi.(orice baiat cu ochii verzi are o sansa in fata mea...toti fostii mei prieteni au ochii verzi). Nu prea imi explic de ce tocmai chestia asta este slabiciunea mealaughing Obsesie: problema singuratatii.Ma termina psihic si ma indeamna sa fac chestii de-a dreptul idioate...indepartez lumea...etc

| Crisu_8081 a răspuns:

@ criticu : daca sunt verzi...oricand.Suna-ma rolling on the floor

| buburuzAndreea a răspuns:

Slabiciune pentru ciocolata. Daca e d-aia care-mi place, o mananc in mai putin de 3 minute.

Obsesie pentru sprancene. Ma holbez intotdeauna la sprancenele oamenilor. Si judec oamenii dupa forma sprancenelor. Ma simt ciudat cand o fac, dar nu ma pot abtine. laughing

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Slabiciuni:cuvintele dulci...
Obsesii:thinking curatenia...si pc'ul.
Sunt km dependenta de el.whistling

| Simbolist a răspuns:

Femei!

| stefytm a răspuns:

Mai sa stii ca in momentul de fata mi-a aparut obsesiabig grin...sa pun mana pe tine... poate si pe undeva mai anumebig grinbig grinbig grin! daca chiar vrei sa afli mai da un semn ceva si o sa-ti zic:*

| Deea-BebeloOo a răspuns:

Slabuciune:mate (glm)...laughing...tongue

Obsesie:fashion, beauty and boys happy

| eu_3271 a răspuns:

Slabiciuni nu stiu... Obsesii sa fie ordine in casa si pe langa asta cam in fiecare saptamana am cate una noua. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Obsesie: curățenia; slăbiciune: iubirea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am slabiciuni la fete frumoase ca tine si obsesia mea e ca vreau sa le combin pe acesteahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsesie? cred ca mai mult e dependenta de pc( si as vrea sa scap de ea dar nu prea stiu cum...crying)

Slabiciune :curatenia in alte camere ca o termin mai repede dacat in camera mealaughing)care dureaza 3 zilebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Crisu, cand vrei sa imi vezi ochii mei verzitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou imi vine sa le rad smecheriile din cap la majoritatea care pasesc cam incordati si se cred prea mari incat sa nu-mi lase si mie putin loc de trecere si trebuie sa se loveasca de mine sau sa se uite urat la mine sau... in 90 aveam 5 smecheri in tot orashul, acum majoritatea-s smecheri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsesie : parul O_O
slabiciune :oamenii care plang o. O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am obsesia geloziei si ca mereu voi ramane singura. Urat sentiment!

| cristianli a răspuns:

Pt tine am o slabiciune asa mare ca ma obsedezi