| FreZzZy a întrebat:

Voi ce parere aveti despre existenta sau nu a extraterestrilor?
laughing))

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebarea este ce părere ar avea ei despre noi...
http://i.imgur.com/Yc7QudF.png

| Musique a răspuns:

Părerea mea este că-ți faci prea multe probleme cu iaurtul ăla.

| anad a răspuns:

Cum sa nu existe? Cei mai la vedere sunt cam 600, dar si ceilalti, din jurul lor, care le executa ordinele si le apara interesele! Nici unul nu este " cu picioarele pe pamant"!

| RAY a răspuns:

Ca daca prind o martiana o iau de amanta

| zurick a răspuns:

Cred ca extraterestri se uita la Violetta

| Ashadow a răspuns:

Tocmai mi-ai demonstrat-o.
*hehehehe ce i-am zis-o *

| Seducatorul a răspuns:

Voi specia umana sunteti niste neevoluati tantalai, asa ca poate peste vreo 4000 de ani o sa va fac o vizita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am pareri.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Exsista,tocmai ce m-a vizitat unulwinking rolling on the floor