| adriana_sw33ty_angy a întrebat:

Voi ce program de munca (de scoala) aveti? Programul meu este asa big grin
Luni-m-am gandit ca Marti, Miercuri sa merg la munca Joi daca am vazut ca Vineri a venit Sambata ca ce sa ma mai duc ca Duminica oricum sunt libera tongue

Răspuns Câştigător
| NoMore a răspuns:

Eu stiam altfel... anume: M-am trezit luni si marti m-am gandit ca ce sa caut miercuri la serviciu, cand dupa joi e vineri si sambata e deja week-ned. Nah...

Serios... programul mi-e 9-17... de luni pana vineri happy

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Se vedelaughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu am inteles dar este foarte amuza si o voi vota ca intrebare favorita

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Haha....cand ne'au pus profesorii sa ne scoatem la imprimanta orarul si sa'l punem pe panou in clasa exact chestia asta am scris'o laughing
Programul meu de scoala:Scoala-->acasa-->TPU-->mancare(trebuie sa ma duc imediat laughing ) --iar TPU-->din cand in cand invatat-->iesit la ceai in oras-->acasa-->somn laughing

| daniDeeDee a răspuns:

E bun.straight face

| LORY a răspuns:

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina in "i" laughing

tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzanta dar puturoasa