| JojooGeoB a întrebat:

Cine imi da si mie niste statusuri mai de..panarama asa. ceva gen " M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! " Cele mai bune, funda. ^_^

3 răspunsuri:
| Futhakari a răspuns:

Nu stiu de unde ai scos aceste vb dar mai facut sa rad si chiar pe bune nu la misto.Nu dau nimic ca nu sunt panarama laughing bafta la cei care o sa dea rolling on the floor.

| Futhakari a răspuns:

Daca tot vrei una am sa zic si eu una.
2 prieteni gen
ma unde meri?
la scoala de teologie
pai de ce
pai daca vreau sa injur trebuie sa invat toti sfinti.

| muziclive a răspuns:

Baiatul:Te iubesc!
Fata:Ce pot sa zic, ai gusturi bune!