| Alex66 a întrebat:

BUNA TPU e bine daca merg la sala de forte vineri, sambata, duminica, luni. iar marti, miercuri, joi, pauza... mi-am facut acest program deoarece nu prea am timp stiti chestia cu scoalacrying( sad. daca stie cineva un alt program spuneti-mi FUNDA::X:X:

8 răspunsuri:
| Alex66 explică:

Pai am 3 luni si am facut natural...se cunosc pogrese foarte mari...

| Alex66 explică:

Am 17 ani big grin sport hmmm sincer m-as apucat de box sau alte sporturi de contact smug

| albsimandru a răspuns (pentru Alex66):

Iti sugerez sa te apuci, fac arte martiale de 6 ani, MMA, apucate de un sport de contact te cladeste mult mai bine fizic si pshiic

| Alex66 explică:

MMA chiar ar fi suppeeerr:X:X:X

| AlexxoDany a răspuns:

Dar de cat timp faci sala? Acum faza cu luatul pauzei tine de cat de tare tragi si cat de mult efort depui. EU de exemplu nu iau nici o zi de pauza...doar ca combin grupele in asa fel incat o zi sa am o grupa ce necesita mai mult efort iar ziua urmatoare o grupa care este mai lejera.

| AlexanderKing a răspuns:

Eu zic ca cel mai bun program e

Luni, marti, miercuri pauza, joi, vineri, sambata pauza, duminica pauza.

Daca nai timp in timpu saptamanii ramai cu cel care il ai acum

| albsimandru a răspuns:

U cati ani? in primul rand sala nu-i ceva atat de bun nu te ajuta cu nimic, sincer.Fa-i un sport, orice, ce iti pune corpul in miscare. Sala iti da doar masa si ce rost ar avea sa fi mare si bleg

| cata001 a răspuns (pentru albsimandru):

Salut. spuneti-mi si mie un program de sala. pe grupe de muschii?