| Insomnii a întrebat:

Voi cum copiati la teste/teze/examen?batting eyelasheshee hee

Răspuns Câştigător
| FuckOff a răspuns:

Lipeste o fituica pe talpa papucului, si stai picior peste picior, cand vine vreun profesor intorci talpa piciorului in jos

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.eu sunt expert in copiat!
m-a prins doar de 10 ori saptamana trecuta...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Totul tine de incheietura

| Bya132 a răspuns:

Eu sunt atentă la profesoară, mă prefac că știu și când se întoarce sau explică unei colege/coleg ceva, atunci colega lasă foaia între mine și ea și pac, arunc privirea xD și ea mai copiază de la mine când are nevoie, ne ajutăm reciprocsmug

| Kazimir a răspuns:

Din pacate nu ne lasa sa copiem si sunt nevoit sa invat pentru fiecare examen in parte straight face

| Kazimir a răspuns:

Roxanutza a depasit`o aproape pe ladyj la stupizi luati la un raspuns Oo

| Dash a răspuns:

Chestiile astea-s legate de scoala?

| LoL a răspuns:

Eu am un pantalon cu o fustits (cusuta de pantaloni) si fusta e mulata...fitzuica sta perfect acolo
sau
odata un coleg si a pus fitzuica sub lucrare ca era groasa foaia si dadea foaia in sus si tocmai atunci profu avea treaba(a luat un 8) si lua numai note mici colegu ala

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Eu nu copiez...am noroc ca am colega de banca buna big grin

| sabilopod a răspuns:

Discret.

| MiHaI a răspuns:

Cu ochii in foaia colegei

| Insomnii explică:

@AlexUnder am deja asa ceva dar nu mai merge l-am folosit prea des si in + eu folosesc telefonul sau fituica care sta in sutien big grin sunt cele mai bune sau in alte cazuri celebra carte sau celebrul caiet deschis in banca big grin

| Ade a răspuns:

Fata, noi nu copiam, cand e greu ne adaptam!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Eu nu copiez. In cls a II-a am copiat de la colega mea, un lucru gresit si de atunci nu o mai fac. Invat pentru fiecare test/teza

| Narcis2007 a răspuns:

Eu nu ma pricep la copiat...deci nu copiez decat de la colegu

| OneMoreChance a răspuns:

Imi iau o camasa cu cravata, si pun fitzuica in spatele cravatei, si cand profu' nu e atent, pac ma uit...

| DaftPunk a răspuns:

Imi iau o sticla de apa, suc scanez eticheta la imprimanta, o bag in photoshop si acolo unde scrie ingrediente si toae alea le modific si scriu date.Trag la imprimanta eticheta pe o foaie lucioasa o decupez, o lipesc pe sticla si in ora scot sticla pe banca si dai si copie.Mia mers de 4 ori de cand fac asta dar fac asta numai la teze ca consuma mult tusi mai aled daca e la sticla de cocacola ca e rosie eticheta... poti incerca.

| AlexUnder a răspuns:

Uite o idee {nu am drepturile de autor site : http://www.pixuriinvizibile.3x.ro/ }
probleme cu notele din lucrarile de control? Nu mai gasesti metode sa copiezi eficient fara sa fii descoperit de profesori?

Lasa grija in seama produsului nostru!

Produsul nostru "Pix Invizibil" te poate scuti de primirea unei note mici intr-o lucrare de control, doar folosindu-l.
Probabil va ganditi: wow, ce interesant, dar cum functioneaza?

Raspunsul vine foarte usor: pixul este prevazut cu pasta incolora(invizibila ochiului uman), iar in capatul superior este prevazut cu un led cu ultraviolete. Cu acest pix, orice scrii devine vizibil doar cu ajutorul ultravioletelor din capatul superior, in rest, ramanand invizibil ochiului uman, precum si luminii solare sau a becului. Cu ajutorul acestei paste, poti scrie pe orice tip de hartie(ex: tip Xerox, coli de caiet, carnet, hartie de orice culoare, carton de ambalaj, carton lucios alb) si aproape pe orice tip de material(ex:lemn, plastic,) exceptie facand materialele lucioase(ex:sticla). Testat.

Stai deoparte 2 minute si gandeste-te, cate utilizari, unele necesare sau unele distractive are acest pix!
Daca nu ai chef sa te gandesti, am gandit noi pentru tine. Click aici pentru a descoperi posibile utilizari.

Acest produs, momentan, revolutioneaza modul in care se poate copia la teste. Lasa-i pe ceilalti colegi sa riste cu fituici ascunse prin maneci si banca. Tu hai linistit la lucrari de control cu fituici scrise cu acest pix, pentru ca oricum nimic din ceea ce scrii pe fituica nu va fi vizibil, decat daca intorci capatul celalalt si tii apasat pe buton! Ce zici, te intereseaza?

Daca doresti sa stii in cate situatii poti utiliza acest pix senzational, click aici.

Daca te-au convins randurile de mai sus si doresti sa vezi pretul pixului si sa-l achizitionezi, click aici.

Daca doresti informatii suplimentare referitoare la acest produs sau ai nevoie de ajutor privind acest pix, click aici.

Daca doresti sa-l contactezi pe autorul acestui site, nu ezita si intra aici.

| MissVamp a răspuns:

Am ajuns sa copiez prin a doua:
nu m-a prins nimeni:
so look
-trucul cu ascutitoarea: www.youtube.com/watch?v=pzCYgPy1oNg
sau scriu in ord cate ceva cateva randuri, printez...decupez bucatica pe care am scris o bag sub colala si oa trag linistita, pentru siguranta pune mana in fata lucrarii! asa e izzy si daca vine profu' sau profa' o impingi inapoi si gata. sper ca te-am ajutat!:D:)bafta!

| marianel a răspuns:

Voi aveti noroc, profesoara mea te lasa sa copiezi chiar daca te vede pana la sfarsitul orei. La fara 5 min. iti ia foaia de test, sta langa tine si iti spune :,, Te rog sa rescrii lucrarea, ai 5 min. ''
Noi inca nu am patit dar ne-au spus altii la care le-a fost profesoara.