| ℓανιηια a întrebat:

Voi cum reactionati cand mancati o lamaie?
http://img822.imageshack.us/img822/1007/llr.gif

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La cât suc de lămâie am băut la viaţa mea, încep să mă dor dinţii, doar când aud de ea.hee hee

| Furculingură a răspuns:

I fukin luv lemons. :o )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă mişc graţios şi şochez într-un mod dulce-acrişor lumea când nu se uită cine-i sub flori în grădină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa fac limonada.

| Aneurysm a răspuns:

...numai eu nu am nicio treabă şi o mănânc fără a avea vreo problemă?

| Lαrisα a răspuns:

Dacă portocala se numeşte "portocală" şi roşia „roşie", de ce nu sunt numiţi castraveţii "verzi" sau lămâile „galbene"?

| ℓανιηια explică (pentru Lαrisα):

Buna intrebare

| Snowal15lea a răspuns (pentru Lαrisα):

Too mainstream. Dar bananele cum s-ar fi numit? Galbene lungi?

| Lαrisα a răspuns (pentru Snowal15lea):

Da.

| AtsukoKure a răspuns:

Mananc fara probleme.

| HaLoGeNNN a răspuns:

O sug!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Ca un caine.

| pufuletziii a răspuns:

Ye

| Λησηумσцѕ a răspuns:

Daca mai pun si putin de zahar peste ea, mananc fara probleme.
*myamy*