| anonim_4396 a întrebat:

Voi va bucurati mult ca incepeti scoala nu? Oricum era si timpul ca prea v ati luat o in cap cu vacantele astea. Cine minte cel mai bine primeste... de fapt nu primeste nimic. Atata ca ii creste nasul.

Răspuns Câştigător
| PotatoMustDie a răspuns:

Sincer chiar mi-e dor de scoala, dupa toata vacanta asta era si timpul sa primim din nou o educatie. Imi era dor de toti colegii enervanti, de profesorul de matematica care ne da cu capul de tabla, de profesoara de romana care tipa la noi de se sparg ferestrele, dar mai ales de... mi-a intrat nasul in monitor laughing.

53 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristianne a răspuns:

Tu încă n-ai început școala, hamstere?

| anonim_4396 explică (pentru Cristianne):

Cum faci de vezi hamsteri peste tot?laughing
Stii prea bine ca am inceput-o pe 4 sept. Bine, a doua zi am luat o pauza pentru ca eram obosit deja happy.

| Cristianne a răspuns (pentru anonim_4396):

Trăiesc într-o lume a hamsterilor.batting eyelashes
Păi normal că știu.laughing

| JustMusic a răspuns:

Daca tu, XCiufyX si NuSuntFrumosDoarTicalos, apareti al TV si va certai in felul asta audienta o sa explodeze.
Si acum sa iti raspund :sincer astept ca m-am cam plictisit acasa.

| epurel a răspuns:

Da, deja am orgasm.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Te-ai castrat singur?

| DarkBlood32 a răspuns:

No comment...
happy
Totusi e mai bine sa incepe.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sincer chiar mi-e dor de scoala, dupa toata vacanta asta era si timpul sa primim din nou o educatie. Imi era dor de toti colegii enervanti, de profesorul de matematica care ne da cu capul de tabla, de profesoara de romana care tipa la noi de se sparg ferestrele, dar mai ales de... mi-a intrat nasul in monitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa vina mai repede lunea! Nu mai am rabdare, mi-e dor s-o aud pe directoare tinand predicile ei frumoase. Le ador, imi pare rau ca nu am fost la aia de sfarsit de an, eram ocupata nepasandu-mi. Si imi lipsesc al naibii de mult fitosii mei colegi si mutra acra a dirigai. Abia astept sa aflu cine e noua mea profesoara de engleza, mi-e dor sa primesc teme lungi la mate si sa-mi intre Mara(profa de mate) sa puna mana drept pe creta si sa dea cu capu de tabla. Intr-un minut iti umple tabla de exercitii; nici buna ziua nici f***-te-n c*r...
Sau profu' de fizica: "Buna ziua cetateni, in inceputul orei vom pune la punct cateva detalii organizatorice. Incepem prin a programa testul numarul 1 pe sem. 1 la data de 05.X. 2012. " Sau atunci cand ne turuie juma' de lectie si ne intreaba "Ati inteles copii?" Si noi: "Nuuuu!" Iar el: "Binee, trecem mai departe".
O, dar de proiectele in echipe mi-e cel mai dor, iar va trebui sa ma rog tot anul de profesori sa pot lucra singura. Si cadourile pe care ni le dam de Craciun, iar o sa-mi pice cel mai de neinteles copil din clasa...
Mi-e dor de scoala, de-as putea s-o fac acasa... sad

| iKeel a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu chiar îţi doreşti fundă. Păcat că ai scris atât că oricum nu iei fundă.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti nebun/a straight face

| anonim_4396 explică (pentru iKeel):

Crede-ma, ma doare undeva de funda, am dat si raspunsuri de zece ori mai lungi. Doar pentru ca sunt in stare sa scriu mai mult de 3 randuri, crezi ca ai dreptul sa ma judeci. Imi urasc scoala. Am vrut sa ma descarc, find ca altfel nici nu m-as fi obosit sa raspund, intrebarea e proasta oricum. Sau cel putin categoria e gresita.
Sunt aici ca sa ajut si ca sa-mi pierd timpul. Ce sa fac cu fundele? Sa le pun in par, sa ma strang de gat(sau sa te strang pe tine?) Abtine-te de la comentarii inutile si negandite, te rog.
Multumesc pentru intelegere!

| anonim_4396 explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Poate ca sunt, tot ce e posibil. Dar cred ca sunt doar stresata. Stii atunci cand esti atat de stresat incat ai greturi? Am un liceu greu, nu prea fac fata...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai sa iti explic o chestie. Daca intelegi e bine. Daca nu, asta e.
Am pus intrebarea asta la T/A pentru ca asteptam raspunsuri amuzante. Daca as fi vrut altfel de raspunsuri alegeam alta categorie.
Era clar ca nu sunt prea multi care se bucura pentru ca incepe scoala. Asa cum nu m-am bucurat nici eu prea tare cand s-a terminat vacanta. Dar tocmai de aia am ales T/A, ca sa vad cine stie sa faca haz de necaz.
Abtine-te de la comentarii inutile si negandite, te rog.
Multumesc pentru intelegere!
Ultimele doua randuri sunt cu copy/paste, normal.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai, ca mi-a placut aia cu copy/paste-ul. Ce pot sa mai spun, mi-ai platit-o cu aceeasi moneda.
Stii, faza e ca acum mai mult timp erau intrebari amuzante si o atmosfera frumoasa la categoria asta(cel putin asa am auzit). Mie sincer nu-mi pasa daca intrebarea ta e amuzanta sau nu, sau daca primesti raspunsuri amuzante sau nu. Ai, dreptate, nu-i cazul sa ma i-au de tine acum... ma gandesc ca ai fost destul luat in sututri de ceilalti. Dar sincer, data viitoare pune intrebari de genul la conversatii. Ai mai multe sanse sa primesti raspunsurile pe care ti le doresti. Asa n-o sa mai sara lumea pe tine, ca le-ai stricat categoria. Si poti sa specifici de la inceput de ce n-ai pus intrebarea la T/A.
Si la T/A merge, dar majoritatea se asteapta ca intrebarile sa fie amuzante, iar daca tu vrei ca raspunsurile sa fie amuzante trebuie sa ne spui: "Hai sa facem haz de necaz ca incepe scoala. "
E mai simplu si mai clar pentru toata lumea si eviti putin certurile.
Aici, se asteapta in general doar cei mai mari dintre umoristi. Comunitatea incearca sa ii excluda pe ceilalti si de data aceasta tu ai picat in aceiasi oala ei.
Fara resentimente, bine. Hai sa facem pace, nu-mi place sa ma cert. Bine, imi place, dar doar atunci cand stiu ca numai eu am dreptate.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vad ca nu ai inteles ca intrebarea asta nu avea ce cauta la alta categorie. Pentru ca nu ma interesau altfel de raspunsuri decat cele amuzante.
Sa lasam asta oricum.
Hai sa iti zic eu ce cred despre T/A si 'comunitatea care incearca sa ii excluda pe ceilalti'.
Aici sunt tot felul de useri. Deloc amuzanti, cat de cat amuzanti, foarte amuzanti, simtiti, mai putin simtiti, foarte nesimtiti, destepti, mai putin destepti, deloc destepti (ca sa nu zic prosti).
Sa iti zic eu ce cred despre 'comunitatea care vrea sa ii excluda pe ceilalti'.
Cei mai multi din ei (nu toti) sunt 'destepti' si 'amuzanti' care nu au pus niciodata intrebari la T/A sau pun din an in Paste si toate raspunsurile lor la T/A sunt raspunsuri in care comenteaza cat de tampite si neamuzante sunt intrebarile de la T/A.
Si din cand in cand mai pun si ei intrebari la T/A in care se plang de halul in care a ajuns categoria asta.
Ce ma tot intreb eu e de ce nu pun toti astia mana de la mana sa posteze ei intrebari amuzante la T/A si sa isi dea unii altora raspunsuri la fel de amuzante.
La cat sunt ei de multi, daca fac treaba asta, T/A o sa devina cea mai tare categorie de pe TPU.
Problema e ca ei sunt buni numai la comentat ce fac altii si nimic altceva.
Zici ca am fost luat la suturi de unii dintre ei? Asa e. Dar nu am ramas dator. Si nu o sa raman niciodata dator. Nici mie nu imi place sa ma cert, dar nici sa fiu luat de fraier.
Stiu ca nu imi dai funda chiar daca am scris atata, dar am vrut sa ma decarc si eu daca tot te-ai descarcat si tu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, mă bucur şi sunt foarte trist din acest motiv.

| Aneurysm a răspuns:

Băi tu eşti băiat sau fată?

| AikkoxD a răspuns (pentru Aneurysm):

Herma.

| anonim_4396 explică (pentru AikkoxD):

Ma intreba pe mine. Dar daca tu simteai nevoia sa zici ceva despre tine asta e happy

| Aneurysm a răspuns (pentru AikkoxD):

Mersi, AikkoxD.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Draga mea, colega de TPU!

Iti scriu o scrisoare in care iti zic ca nimeni nu s-a prins de amuzamentu intrebari tale.
E adevarat ca te mai si saturi de vacanta, dar mai bine ma satur de fericire, decat de tristete.

Yoyoyoana a punctat foarte bine (eu am niste colegi care se prefac ceva mai bine, a fi ceea ce nu sunt, deci e mai suportabil anul scolar).

Eu astept cu nerabdare sa dau ochii cu toate cele 4-5 profe care mi-au promis un an de cosmar din motivele: ori ca am fost prea bun la orele lor, ori ca nu m-am descurcat (eu tot prost ies, indiferent cum invat)

Iti trimit salutari si te anunt ca fac bine.

Nu prea am la ora asta chef de raspunsuri amuzante (macar am incercat). E bine ca incepem scoala din anumite motive si e rau din alte motive (sabia are 2 taisuri, ca timp nu esti ofiter)

Un an cat mai bun!

| anonim_4396 explică (pentru ZambetulNebuniei):

Iti transmit salutari si te anunt ca nu sunt fata. Daca ti-ai pune si ochelarii ai vedea si singur. Ori poate era din cauza ca era cam tarziu si de aia nu vedeai bine.
Eu nici nu am zis ca e o intrebare amuzanta. Unii s-au prins ca asteptam raspunsuri amuzante, dar multi nu. Pentru ca erau prea ocupati sa o faca pe desteptii.

| ZambetulNebuniei a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca esti baiat si ca un fapt divers eu am miopie si port ochelari.
Fata te da de gol (arati ca un baiat).
Am incercat sa iti dua un raspuns amuzant, daca nu mi-a iesit asta e.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Eu ma bucur ca incepe scoala. big grin big grin big grin

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Da.

| Inemes a răspuns:

Esti prostul clasei care vrea sa para tocilar, nu?

| shippuden a răspuns:

Bagamias... e cea mai negra zi din viata mea X-(

| Kisie a răspuns:

Wow... da ce razboi sa pornit aici rolling on the floor

| FlameHaze a răspuns:

F*ck! Începe iadul crying

| Madut a răspuns:

Waw. ce chat "inchins" e aici laughing

| DeathlyScream a răspuns:

Serios...T/A? straight face

| anonim_4396 explică (pentru DeathlyScream):

Da, Ciufy. E T/A aici. Acum ca te ai lamurit poti sa dai un raspuns amuzant?

| DeathlyScream a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dau raspunsuri amuzante la o intrebare care nici macar nu are ce cauta la T/A.

| anonim_4396 explică (pentru DeathlyScream):

Asta e parerea ta, dar tine-o pentru tine. Zi mai bine ca nu esti in stare sa dai un raspuns amuzant si gata.

| DeathlyScream a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai baietas daca ai chef de cearta du-te si ceartate cu mamica sau daca nu pastreaza-te pentru scoala scoala primara daca tot o astepti asa de mult si pune-ti intrebarile la categoria potrivita.

| anonim_4396 explică (pentru DeathlyScream):

Tanti, eu am inceput scoala pe 4 septembrie asa ca nu am ce sa astept. La scoala primara sa te duci tu. Acolo se invata unde se pun cratimele si vad ca tu nu prea stii.
Chef de cearta nu am chiar deloc. Am pus o intrebare la T/A si asteptam raspunsuri amuzante. Am primit cateva, dar s-au gasit si inteligenti ca tine sa se bage in seama pe aici. Daca te asteptai sa te aplaud pentru cat esti de 'desteapta' te-ai inselat.
Data viitoare pune-ti raspunsurile inteligente la intrebarile altora pentru ca eu nu am nevoie de ele.

| DeathlyScream a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu m-am bagat in seama chiar deloc, vad ca tu incerci sa pari destept comentand aiurea si bine ca ai inceput scoala, iti prinde bine.Scuze dar nu vreau acum sa ma cert cu un baietas de 7-8 ani asa ca: peace.

| anonim_4396 explică (pentru DeathlyScream):

Tanti, nu eu am intrat la o intrebare a ta ca sa o fac pe desteptul. Tu ai intrat la intrebarea mea si tu ai comentat aiurea. Peace in hell.

| DevilBot07 a răspuns:

Nu, serios acum, cred ca ar trebui sa se puna in regulament interzis minorilor ca sa nu ne mai trezim cu copilasi de 7 ani care intreaba daca os craciun exista, sau sa ne spuna ca ne creste nasul. Cine e de acord cu mine?

| anonim_4396 explică (pentru DevilBot07):

Eu, cu toate ca am raspuns la intrebarea lui. Pledez vinovata!
Dar simteam nevoia sa ma descarc undeva...

| skrillex79 a răspuns (pentru DevilBot07):

Sunt de acord cu tine...Ce sa facem? thinking laughing

| anonim_4396 explică (pentru DevilBot07):

Poate il ai deja prea mare si de aia te ai suparat.
Daca nu esti in stare sa dai un raspuns amuzant macar nu o face pe desteptul.
Serios acum, cred ca ar trebui sa se puna in regulament interzis desteptilor care stiu numai sa o faca pe desteptii ca sa nu ma mai trezesc cu ei ca o fac pe desteptii ca niste destepti ce se cred ei.
Dar tu sigur nu esti de acord cu mine.

| DevilBot07 a răspuns (pentru anonim_4396):

"desteptilor care stiu numai sa o faca pe desteptii ca sa nu ma mai trezesc cu ei ca o fac pe desteptii ca niste destepti "

Tu intelegi ceva in ce-ai scris aici? De acum incolo sa nu mai chiulesti de la orele de romana ca nu e frumusel (daca asa se vorbeste cu copiii de 7 ani )

| anonim_4396 explică (pentru DevilBot07):

Ai uitat "ce se cred ei". Normal ca inteleg. Nu ai inteles tu ca in unele locuri cuvantul "destept" trebuie inlocuit cu altul. Poate te prinzi acum.
De la orele de romana nu am cum sa chiulesc pentru ca nu fac limba romana la scoala. Oricum, stiu sa scriu in 3 limbi. Patru, cu tot cu limba romana.
Tu in cate limbi stii sa imi zici ca esti destept? Dar fara google translate.

| DevilBot07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca nu faci limba romana. "fara sa google translate"... Degeaba inveti enspe mii de limbi daca nu iti stii nici macar propia limba. Si, spre instiintarea ta, stiu 4 limbi : engleza, franceza, spaniola si germana. Ma poti testa, daca vrei. Te mai crezi destept? eu nu prea cred. Sau daca te crezi, iti spun eu ca nu esti, mie mi-a luat 10 minute numai sa citesc ce-ai scris tu, iar eu citesc fluent ( pun pariu ca acum il intrebi pe taticutu' ce inseamna ).

| anonim_4396 explică (pentru DevilBot07):

Desteptule care te crezi destept ...Inlocuiesti tu primul cuvant.
A fost din cauza grabei si am corectat dupa. Pe TPU dureaza pana se modifica.
Vad ca o faci pe desteptul in continuare. Uita-te mai bine la tine! Incepi propozitii cu litere mici. Daca ai avut nevoie de 10 minute sa citesti cateva randuri e gravhappy
In primul rand e mai grav ca trebuie sa citesti cu glas tare. Nu de alta, dar "fluent" se refera la vorbire. Te mai crezi destept?laughing

| FartsMaker a răspuns (pentru DevilBot07):

Eu cool smug- thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| geogeogeo123 a răspuns:

HUEeeeee! Cati ani ai ma? 4 sau 5 O_o?

| lolly2 a răspuns:

A,ce eu? Nu nu am nici un raspuns de dat, sunt aici pentru ca vreau sa fac cat mai multe raspunsuri pentru a putea vota si eu.