| kristina13 a întrebat:

Va bucurati ca incepeti scoala?

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Si da, si nu. Ma bucur pentru ca este ultimul an de liceu si abia astept sa se termine, dar pe de alta parte, va fi destul de dificil, avand in vedere BAC-ul si dupa aceea, admiterea la facultate.

| Bylok a răspuns:

Da! big grin M-am plictisit de moarte acasa... abia astept sa-mi revad colegii...chiar si profesorii laughing

| xXJustMeXx a răspuns:

Da! Parca amstat prea mult in casa!

| Musique a răspuns:

Eu da. big grin

| W3R4 a răspuns:

Eu nu ma bucur, pentru ca sunt in primul an la liceu, si nu cunosc pe nimeni...

Răspuns utilizator avertizat
| xKiduu a răspuns:

Da! dc nu? sunt bucuroasa ca-mi voi revedea din nou colegii si prietenii :X si unii pot gandii ca scoala e un chin, dar in realitate daca inveti ce ti se da este chiar frumoasa
fundita?