| anonim_4396 a întrebat:

Va bucurati ca maine (de fapt azi, ca deja e trecut de miezul noptii) incepeti iar scoala/liceul/facultatea?
Eu sincer sa fiu, NU ma bucur. Mai voiam vacanta de iarna.

36 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Pentru cei care inca se mai duc...

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Inseamna ca tu nu te mai duci?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Am terminat

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Imseamna ca ai peste 18 ani, iar tu spuneai ca ai 15. Ai terminat doar liceul, sau si facultatea?

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Tu luai totul de serios? Faceam misto cu 15 ani,, sa zicem ca sunt mai mare decat tine, poate. Nu conteaza ce am terminat sau nu

| T0T a răspuns:

Eu nu încep facultatea mâine. Mai am 1 săptămână.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Viata de magnat,, nu gluma.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Tu stai mereu degeaba, nici nu știu de unde ai bani măi Andreea. E dubios.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu inseamna ca nu lucrez,, dar nu o fac toata ziua, Cosmina.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ești așa adorabilă. E iarnă, se circulă mai greu acuși...

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Buletinul nu ti-l arat,, stiu c-o faci la ambitie, dar fata nu sunt, ti-o zic garantat!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mi-e așa drag de tine încât nu vreau să cred că până nu ne vom mai vorbi nu îmi vei spune adevărata ta identitate. Sunt aici de mult, oamenii vin și pleacă off off.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Te-a prins dragul acum, rivale? Cum sa arat, ca un om normal, ca orice barbat tanar. Tu vrei detalii ca la firul ierbii?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Păi sunt mai multe feluri de femei sau bărbați. Și acestea au un nume, poate e Amdreea.

| CuriousStuff a răspuns:

Cum sa nu ne bucuram, mai ales ca azi am avut un examen, maine am 3, joi 2 si vineri inca 1... O placere sa revi la facultate direct in presesiune dupa o vacanta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Mirific, nu-i asa? rolling on the floor

| syd2 a răspuns:

MMm am avut o zi extra usoara de scoala.

Răspuns utilizator avertizat
| Superior a răspuns:

Eu am vacanta maine si poimaine, si cu putin noroc, poate se extinde toata saptamana happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

Norocosule! Eu maine incep la 10 si termin abia la 18. O sa mor crying de plictiseala laughing

| alexandrualind a răspuns:

Nu ma bucur deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presupun ca parintii se bucura ca incep copiii iar scoala. O problema in minus pe cap.

| Iunix a răspuns:

Liceul e închis luni şi marți şi dacă mă ajută Dumnezeu rămâne închis toată săptămâna

| untu a răspuns (pentru Iunix):

Nu este bine, pentru ca se va pierde timpul odata cu materiile de invatare! Va veti recupera in zilele libere de sambata si duminica!

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Unii mai au doua zile vacanta in Bucuresti si ilfov

| Mayhem666 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Da, norocosii de ei. Vreau si eu crying

| Veverita229 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Si in dolj

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Veverita229):

Frumos

| Deliiiia a răspuns:

Nu cred că se bucură cineva, dar asta e, trebuie să ne trezească cineva sau ceva din lenevit.

| August99 a răspuns:

La mine nu incepe inca. Avem practica. e complicat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| BeSmart17 a răspuns:

Daca ministerului nu ii pasa de copii atunci cui sa ii pese in unele orase cum ar fi oradea suceava...au inchis scolile iar in cluj in care au fort 29 grade nu le.au inchis

| Emmy125 a răspuns:

Mi-e indiferent de vreme ce lucrez... Daca s-ar inchide si saloanele de infrunusetare tare bine ar mai fi laughing
Noi de ce sa mergem la servici? Nu tot trebuie sa iesim prin ger?

| Bogdan2304 a răspuns:

Nu incepe peste tot la mine este zapda

| TFKatarina a răspuns:

Eu incep miercuri da mna....ar mai merge o saptamana rolling on the floor)