| anonim_4396 a întrebat:

Vreau bancuri seci :d. Cele mai multe, fundiţă happy.

Răspuns Câştigător
| nobody2011 a răspuns:

Ce stă în copac, este galbenă și miaună?
O banană!

Întrebare de baraj:ce înălțime avea barajul?

Ce e mic si verde si se urca pe perete?
Un castravete ambitios!

Un schelet intra intr-un bar.
- Baiete! O bere si un mop!

- De ce are rinocerul corn?
- Pentru ca nu a mai gasit paine.

- De ce nu mananca elefantii mamaliga?
- Ca nu le da nimeni.

O șopârlă și cu un urs koala fumau o marihuana în pădure.La un moment dat șopârla se duse sa bea putina apa.Pe drum un crocodil vazuse in ce stare era.Soparla i-a spus ca fumase o marihoana cu un koala.Crocodilul fiind furios se duse la koala. Ursul koala era foarte amețit.Cand crocodilul ajunse la el ursul koala care nu vedea prea bine spuse:Firai a dr acu sa fi cata apă ai băut?

Ciobanul:
- Ba, eu plec, vezi de oi si dac-or da lupii, iesi asa în bîta si strigi tare: Lupii, baaa! Daca mai vin, mai strigi o data. Daca tot vin, strigi Moculete. Pleaca baciul. Dau lupii. Ciobanul iese cu bîta si striga:
- Lupii, baaa!
Lupii pleaca, dar se întorc.
- Lupii, baaa!
La fel.
- Moculete!
Apare o catel mic, jigarit, care începe sa latre la haita de lupi, care pe loc o ia la sanatoasa.
Un lup mai tînar, care fugea umar la umar cu cumnata-su, întreaba:
- Cumnate, de ce fugim noi asa de javra aia nenorocita, noi o haita de lupi bazati, pai ce sa ne faca javra aia decît sa ne suga ****?
- Pai tocmai aia e, raspunde cumnatul, ca are niste buze asa de reci…

Un om disperat se adreseaza unui alt om de pe strada :
- Nu va suparati! Spuneti-mi va rog unde este fabrica de paine.
- Nu ma supar. Este langa fabrica de confectii.
- Si va mai rog sa-mi spuneti unde este fabrica de confectii.
- Langa fabrica de paine.
Omul nostru nervos intreaba :
- Bine mah, da fabrica de paine si cea de confectii unde le pot găsi?
Civilul foarte calm :
- Una langa alta!

4 răspunsuri:
| AudImagini a răspuns:

1. - Ce faci, Bulă?
- Ba da!

2. Două vaci stăteau într-un copac şi croşetau apa folosind 2 cărămizi. La un moment dat, una dintre ele o întreabă pe cealaltă:
- Cît e ceasul, mă?
Cealaltă scoate termometrul din căciulă şi zice:
- Joi!
Morala: Nu îndoiţi sticle de Pepsi.

3. Care e diferenţa între întuneric şi tare? Întuneric e toată noaptea.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

-Doua clatite stau la soare si uneia ii curge gemul.

| Pumpkin a răspuns:

Un om foarte gras stătea în faţa unei gradiniţe de copii. La un moment dat vine la el o educatoare şi-l intreabă:
-Nu va supăraţi, aşteptaţi un copil?
Ca replică, barbatul gras spune:
-NU...aşa sunt eu mai gras!

ANUNT:
Tânăr frumos, student, nu beau, nu fumez, am o maşină beton, casă cu 12 camere, părinţi bogaţi, nu vreau nimic, doar mă laud.

Bulă era pe moarte, iar moartea i-a zis: "dă-te jos de pe mine!"

Doi beţivi ieşind dintr-o berărie:
- Bă, am uitat să ma piş!
- Nu-i nimic, te învăţ eu.