| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o vaca mov si nu stiu de unde sa cumpar. funda` :X La cele mai bune idei happy

Răspuns Câştigător
| Foxie2 a răspuns:

Sa ai grija de ea! http://www.google.com/......tp?/imgres e de rasa speciolo-purple-italiano si mananca doar iarba moale, proaspata, verde, hidratata.
Daca nu ai astfel de iarba iti dau un pont: pune un colorant de oua de pasti de culoare verde... peste iarba, adauga guma de guar pentru a fi moale si putin acid citric...pentru hidratare baga si niste E400 sa se sature mai repede si sa dea ZUZU mai mult

ZuZu experta in lapte de cea mai buna calitate va multumeste

9 răspunsuri:
| Pralină a răspuns:

Milka!

| lalalalallll a răspuns:

Milka

| cristi202 a răspuns:

Nu trebuie sa cauti una mov. Ia o cutie cu vopsea mov (daca nu gasesti, ia doua, una cu rosu, alta cu albastru si combina-le), ia o vaca normala, si dai cu vopsea ea. Daca nu e vaca ta, ar fi interesant de privit reactia propietarului ei atunci cind va vedea capodopera ta.happyhappy

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu trebuie` sa cumperi. trebuie sa gasesti ---Nicoo`rolling on the floor

| Loome a răspuns:

Vai ce hazliu.

| Cereala a răspuns:

1 sunai pe aia de la milka
2 da tu cu bidineaua pe vaca

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Am eu o idee... Vopseste-te in mov si nu mai trebuie sa cauti si nici sa cumperi...winking

| pRaNk a răspuns:

De la magazinul de vacute movlaughing