Întrebare recomandată | ClickNetwork a întrebat:

Știe cineva niște firme de ceaiuri bune? Ador ceaiurile și vreau să cumpăr mai multe, de la firme diferite. Știu deja de Fares și Dacia Plant... Alte idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Belin
Celmar
Sir Edward tea

| Mussette a răspuns:

Tea Garden, Farmacia naturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe iherb
http://ro.iherb.com/search?kw=tea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiurile de la Julius Meinl. Foarte bune. Dar nu le gasesti oriunde. Numai Selgros sau Metro.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Ceaiuri sanatoase, nu chimicale gasesti la Fares (cam scumpe) sau Larix (pret rezonabil, spre ieftin).

| MarianM009 a răspuns:

Lipton

| BiancaT17 a răspuns:

Sir Edward Tea, se gasesc in Lidl.Foarte bune si au un pret bun(circa 5 lei cutia).