| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu niste idei. Vineri este ziua prietenei mele celei mai bune si nu stiu ce sa ii cumpar. Nu vreau haine deoarece are niste gusturi prea complicate pentru mine. Sa fie in jur de 20-50 RON.
Multumesc mult!

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Un inel de argint.

mira
| mira a răspuns:

Un album de arta.

| anss23 a răspuns:

Buna!
Dpinde de varsta si gusturile prietenei tale. Daca ii place sa citeasca ai putea sa-i iei o carte, ori una care ai citit-o si stii ca i-ar place si e pe gustul ei, sau iei una de la librarie.
Daca ii place ciocolata sau e mai mancacioasa poti sa-i iei niste dulciuri sau sa-i faci cinste cu o masa undeva unde i-ar place ei si unde sunt niste preturi rezonabile.
Sau ai putea sa o intrebi chiar pe ea ce i-ar place sa primeasca de ziua ei si daca se incadreaza in suma pe care esti dispusa sa o cheltuiesti o sa stii sigur ca ce ii vei lua ii va place. happy

| Slavic a răspuns:

Daca iti este prietena ta citi ani nu ar avea daruestei ce crezi tu ca este cadoul cel mai potrivit Ea va acceptatoate cadourile date de un prieten adevarat happy

| m0nica a răspuns:

Depinde de varsta. Totusi ai putea sa incerci un urs de plus. Dar sa fie f0arte frumos happy. Avand in vedere ca este fata, nu conteaza varsta daca ii oferi un ursulet >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Câți ani are? Că la o vârstă recomanzi ursuleți de pluș, la alta cutii de prezervative...