| PuținConteazăNumele a întrebat:

Vreau sa imi scrieti multe glume, ca sunt plictisit! Funda cele mai bune glume

Răspuns Câştigător
| Jasmin15 a răspuns:

Domnul zice: Ce-ar fi sa stam de vorba?, se pare ca timpul trece mai
repede conversand.
- Bine, zice fetita inchizand cartea pe care abia o deschisese, despre
ce ati dori sa vorbim?
- Pai, zice domnul, o tema interesanta ar fi despre fizica atomica nu
crezi? si surade superior.
- De acord, dar intai vreau sa va intreb ceva: O vaca, un cal si o
oaie mananca acelasi lucru – iarba, dar oaia excreta niste bilute,
vaca o placinta, iar calul niste mingi uscate. Cum va explicati
fenomenul?
- Habar n-am, zice domnul, minunandu-se de inteligenta fetitei.
- Atunci cum vreti sa vorbim de fizica atomica daca nici despre ****
nu stiti nimic?

8 răspunsuri:
| RăducuBOX2014 a răspuns (pentru m1dn1gh7):

Bravo! Ai auzit si tu de clopotel.ro.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RăducuBOX2014):

Ce răspuns inteligent, ţi-a luat mult să gândeşti asta, mediocrule?
Te bagi şi tu în seamă ca şi chiloţii în cur.
Get a life!

| Georgcool02 a răspuns:

Daca te-ai plictisit uitate la filmul The three stooges. Cred ca este cel mai tare film de comedie. Sper ca o sa-ti placa happy

| RăducuBOX2014 a răspuns:

E 1 aprilie. Bula, vrea sa ii faca o farsa mamei lui. El ii spune lui lu maica-sa:
-Mama, tata e spanzurat in garaj!
-Oh nu! spune mama lui Bula.
Mama merge in garaj:
-Bula, de ce mai pacalit?
-Farsa! Tata e spanzurat in pod! spune Bula.