| Bogdana a întrebat:

Vreau sa rad, ceva glume bune?big grin

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Un banctongue
un barbat intalneste o nespalata(baiatul nu avea toate simturile bune,, nu simtea mirosul).se plac, si ea ii spune ca nu facem dragoste abia pana in momentul casatoriei.in fine trec 10 ani de relatie.se casatoresc,, pleaca in luna de miere.si acum si ei sa fac dragoste.in fine se saruta ei, ajung in pat, se dezbraca reciproc.se apuca oamenii sa faca dragoste.si cand colo,, barbatul spune femeii-"iubito pot sa deschid geamul? la care femeia raspunde"de ce iubitule simti vreun miros"la care barbatul ii spune"nu iubito dar ma ustura ochii:d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ***!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ouUN4Z-qs4Y :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cauta pe you tube cearli ceapin te pisi pe tine da-mi idiu tau