| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să mă specializez in medicină doar cu cele 2 cărți scrise de Dr Vasi Radulescu; Medicina povestita pe înțelesul tuturor și Medicina povestita pe înțelesul tuturor, despre inima ta.
Cu a doua carte vreau sa îmi aleg și specializarea:cardiologie
Deci ce șanse am? Voi fi un medic bun? Eu sunt inteligent și pot să fac medicină doar citind două cărți.Pe bune.
O sa veniți la mine la consultație?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sigur ca da, dar trebuie neaparat sa urmaresti pana la capat si Doctor House! laughing