| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Vreau sa-mi mananc cina. Unde imi e cina? Unde sunt bucatele regale? straight face

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pofta buna
http://trupokarudos.com/wp-content/uploads/2011/03/shit.jpg

| PotcaPădurii a răspuns (pentru Apache):

De ce oare am apasat pe linkul asta?
Mancam... crying

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Apache):

Uchhhh,bleachh,yac! dude,mancam! frate, un avertisment, ceva se poate?

@BiancaFetitzaReginaTPUului mancarea ta e in acelasi loc ca si neuronii tai:nicaieri.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns (pentru Apache):

Ohhhh...o sa te tin eu minte pe tine! Cui îi mai arde de prăjitură acum____?

| Loveis4free a răspuns (pentru Apache):

Mersi mult, oameni buni. Nici nu ma uitasem la link mai devreme si m-ati facut voi curioasa.S-a zis cu pizza mea

20 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

În budă! Dă-ţi foc, fă, nu eşti regina TPU-ului!

| PotcaPădurii a răspuns:

Inca nu au ajuns bomboanele cu arsenic la tine?
Ajung imediat nu te speria. Te asigur ca sunt delicioase. Ne va face o mare placere daca le vei manca.

| ViezurE a răspuns:

Încă nu am fost la wc, regino.Acum mă trece şi îţi aduc bucatele.

| Foxie2 a răspuns:

ăhă...am venit : dar cred ca Maiestatea sa, doreste un vin vechi de 11, ani.

http://imgur.com/ZkSQw

Ar fi o jignire in neamul nostru daca nu ati bea toata cutia!

Răspuns utilizator avertizat
| Loveis4free a răspuns:

De data asta le vreti pe farfurie sau dirct din buda, Maiestate Partz?

| Fiction a răspuns:

Datorita lui @Apache gemul pe care-l mancam seamana acum cu ala din imagine crying

| scully a răspuns:

In galeata cu zoaie.
Doriti si niste ceai cald? Avem cianura proaspata. happy

| Mortich a răspuns:

Langa tomberonul condus de Vasile.

| Needle a răspuns:

Http://assets.sport.ro/......foto_1.jpg
despre asta vorbeai (normal asta e mancarea ta) pacat ca nu mai avem dar avem ceva mai bun:
http://4.bp.blogspot.com/....../rahat.jpg
cu tot cu ciresica:
bon appétit!
(lasa-ma sa postez te roaga eu;;) )

| Needle a răspuns:

Sry din greseala am postat de mai multe ori sad dar nu-i nimic mananci mai mult asa cum daci tu de obicei

| Minks a răspuns:

Pisc-o.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Esti regina penisului, sa iti aduca el o mancare de spermatozoizi.

| Banannie a răspuns:

Stai putin ca eu seara merg dupa 21:00 la toaleta smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regina TPUului? rolling on the floor.
cocalari.com!