| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Hei! Am o intrebare... vreau sa slabesc rapid..stiu ca e o idee proasta dar am nevoie sa slabesc. Dimineata vreau sa mananc o felie de paine prajita cu o felie de sunca, la pranz o salata de legume cu bucatele de sunca si la cina o friptura slaba cu orez negru...cat slabesc asa intr-o saptamana avand in vedere ca am si antrenamente de 3 ori pe saptamana a cate 2 ore :3 funda! fara reprosuri!

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
E bine sa ai o alimentati variata, din care desigur sa nu lipseasca fructele si legumele.Cat nu poti estima asa.
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu un antrenor de fitness, e va stii exact pentru ca se ocupa cu asa ceva.
Dar din ai zis tu acolo, mai adaugi si ceva fructe si apa, multa apa, si e ok.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Diana782 a răspuns:

Cred ca vei slabi vreo 3 kg pe luna. Eu sunt la ballet si cam asa am facut ai eu dar eu avea antrenament cate 4 ore in fiecare zi. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| fgsdfgdfgdsfgfd explică (pentru Diana782):

Doar? e asemanator cu dieta balerina cu care slabesti 1 kg=zi doar ca am adaugat putin in ea...