| cosmy1993 a întrebat:

Vreau sa-mi raspunzi la o intreabare-cei-i aia o intrebare?laughingstraight facelaughing

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Un enunt interogativ cu ''?'' la sfarsit in care se ''intreaba '' ceva...

| Fragile a răspuns:

Buna!
O intrebare atunci cand zici ceva...de exemplu daca se ia cineva de tine te intreaba"Mai vrei un pumn?"
Wof! Wof!

| Mihaelaa98 a răspuns:

E o intrebare pe care numai oameni o intreb laughing))
O intrebare grea rolling on the floor)

| Gentiana a răspuns:

E o propotizie cu semnul intrebarii ''?'' la sfarsit.

| ăăăă a răspuns:

O chestie cu semnul intrebarii

| Cσσкiє a răspuns:

O propoziţie interogativă. Zic şi eu. happy

| dαɴЗ a răspuns:

E aia pe care ai pus-o tu.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, e cea pe care ai pus-o tu chiar acum laughing. Glumeam! Intrebarea este o propozitie interogativa. Nu e cazul pentru la noi pe site laughing. Numai bine!

| DjAnnaLove a răspuns:

Pai, o intrebare ar fi o parere nesigura sau ceva de genu tongue! Vorbire adresată cuiva cu scopul de a căpăta un răspuns! Imi place intrebarea tongue! fundita?tongue

| alice_7857 a răspuns:

O chestie prin care oamenii vor sa se dea bine pe langa altii care cunosc raspunsul la fel de bine ca ei...

| r0B3rTTo a răspuns:

O intrebare e un fel de intrebarerolling on the floor