| pastru009 a întrebat:

Cum poti face o intreabare normala de pe acest site sa devina o "intrebare recomandata"?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebarea trebuie să fie recomandată, prin completarea formularului de după răspuns şi oferirea de 4-5 stele la ultima întrebare din chestionar, de 2-3 seniori sau un expert TPU.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este o întrebare pedantă, interesantă o poți pune prima, recomandată după ce completezi chestionarul după postarea răspunsului.
Pa, pa.

neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce raspunzi la intrebare iti apare formularul de rating ca in poza asta
http://www.tpu.ro/blog/wp-content/uploads/2012/11/rating-intrebare.png

Bafta!

| drogh a răspuns:

Atunci cand lasi un raspuns, la final iti apare un chestionar pe care dupa ce il completezi poate sa ajunga sa fie o intrebare recomandata.