| GoguLoV3lipitoOarea a întrebat:

Vreau sa va intreb:voi sunteti casatoriti? Eu sunt cu FataCuBomboanele si o iubesc mult.Chiar daca nu a mai intrat din 8 iulie.Si cat de mult va iubiti sotiile/sotii, daca sunteti casatoriti? happy

7 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Eu sunt casatorita cu mine.vai tu stii ce mult ma iubesc? in fiecare zi imi fac cadouri.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce face Goguleana?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Eu sunt casatorita cu.cu.cu mineeeeeehappy

| calutuuuu a răspuns:

Pai nu sunt casatoritalaughingrolling on the floor Si du-te si caut-o si pe sotia ta, ai grija, vezi sa nu fie suspendata...

| totElodia a răspuns:

Tocmai am divortat.
Ba, m-au declarat astia moarta de 4 ani? thinking

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Casa de carton.Incurajez relatiile.happy

| JayZei a răspuns:

Eu is casatorit cu Britnei Spearslaughing si o iubesc ca pe mine cand ma epilez pe picioarelaughing