| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema. Este adevarat ca atunci cand o gasca de oameni, majoritatea casatoriti se intalnesc la un cuplu acasa (nu la cabana sau oras pentru ca e covid) iar burlacul gastii vine cu o gagica faina, tanara, mai frumoasa decat sotiile prezente, ce parere aveti? Devin invidioase sotiile cand vad asa frumusete? Devin sotii invidiosi pe burlac ca si-a gasit asa gagica faina?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Normal ca devin geloase. Poate se lasă și cu o păruiala între fete.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are de ce sa aiba invidie, vor fi barfe si colegii imagineaza fantezii sexuale daca e

| Freya1 a răspuns:

Femeile pot fi carcotase indiferent daca cea care se prezintă este căsătorită sau nu.Mereu femeile au tendinta sa barfeasca intre el pe x si pe y, asa e de cand lumea.Dar nu e obligatoriu sa fie invidioase.
Barbati căsătoriți daca nu sunt mulțumiți cu ce au ales sau nu consideră că soția lor este frumoasa nu ar trebui să se căsătorească.Asa ca cel ce da coate in stanga si in dreapta si baleste după o fusta cand are deja acasa o soție e tâng... Dacă înțelegi.Mai mult de atât nu poate.

| SilentRain a răspuns:

Fiecare cât il duce capul
Unii da, alți nu

| Holiday a răspuns:

"devin invidioase sotiile cand vad asa frumusete?"

In general da.

"devin sotii invidiosi pe burlac ca si-a gasit asa gagica faina?"

Nu toti. Doar cei care n-au o amanta misto.

| ancaval a răspuns:

Filme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om intelept a zis candva "Nu esti urata, esti doar saraca".

| StefanChriss a răspuns:

Smecheria e ca gagica burlacului este trecatoare, la fel cum vine si pleaca, iar burlacul este in esenta singur. Poate ca sunt momente in care, casatorit fiind, te gandesti ca ar fi fain sa o mai arzi ca in tinerete, dar adevarul este ca daca ai fi singur, ai fi doar singur, trist si neiubit, cel mai probabil. Asa, ai alaturi de tine un om pe care il si placi fizic (ca de-aia l-ai ales), dar mai ales unul care iti este si iti va fi mereu alaturi si te va sustine in momentele cel mai grele din viata ta, care poate este mama copiilor tai.

| Ursulet2019 a răspuns:

Cine gandeste asa fie nu si a trait tineretea cum trebuia, fie are probleme. Daca iti iubesti femeia, poata ea sa aiba si 100 de ani, o alegi in defavoarea uneia tunate..nu are legatura aspectul fizic cu iubirea. O iubesti si punct, aici s-a terminat, daca ravnesti la altceva, nu mai ai ce cauta acolo din punctul meu de vedere.